ARCHÍV ČLÁNKOV

Dlhé roky pôsobí v štruktúrach nášho futbalového klubu. Prešiel cez viaceré mládežnícke kategórie, napokon zakotvil na pozícii asistenta trénera v tíme mužov. Prinášame rozhovor s Martinom Kadlečíkom.
Po rozhovore s hlavným trénerom Richardom Stražanom nám odpovedal na otázky aj hráč Samuel Kňažek. "Saxo" bol našim najvyťaženejším hráčom počas jesennej časti druhej ligy, s 1527 odohranými minútami. Zároveň je to hráč, ktorý už dlhé roky oblieka náš dres a pamätať si ho môžete aj z čias, keď ťahal naše mužstvo v III. lige Bratislava.
Krátko pred vianočnými sviatkami prinášame program zimnej prípravy A tímu FK Rača. Ako spomínal v rozhovore tréner Richard Stražan, hráči budú mať do 8. januára individuálne tréningové plány, pričom prvý zraz a začiatok zimnej prípravy je stanovený na 9. januára.
Dnes ráno nás zastihla smutná správa. Len pár rokov po dovŕšení 60tich rokov nás opustila dlhoročná brankárska opora, skvelý chalan do partie a Račan srdcom i dušou Jožko Holík. Česť jeho pamiatke.

Prinášame cenník vstupeniek a permanentiek na sezónu 2022/2023. Štadión bude rozdelený na sektory A,B,C a sektor hostí. Sektory A a B sú pod krytou tribúnou, sektor C sa nachádza pri striedačkách mužstiev a je nekrytý. Bufety budú zabezpečené pri vchodoch B,A,C.