NOVINKY

Žiacke družstvá sa už tento víkend predstavia v úvodných zápasoch jarnej časti I. ligy. Starších aj mladších žiakov čakajú ešte tri kolá základnej časti, po ktorých sa tabuľka tímov rozdelí na hornú a dolnú polovicu. Ako hodnotia tréneri zimnú prípravu a s akými cieľmi vstupujú do jarnej časti sa dozviete v článku.
Prvý ligový zápas v roku 2024 odohráme proti FK Beluša, 3. marca na domácom štadióne. Zverencov trénera Martina Kadlečíka čaká takmer dvojmesačná príprava, počas ktorej absolvujú viacero prípravných zápasov.

“Ako nováčik v najvyšších žiackych súťažiach si od prvého kola plne uvedomujeme naše súčasné výkonnostné možnosti, v porovnaní s družstvami, proti ktorým nastupujeme týždeň čo týždeň. Preto sme sa rozhodli efektívne využiť jesenné prázdniny v podobe krátkeho 3-dňového sústredenia, v parádnych podmienkach krytej haly v Korni, kde sme absolvovali 8...