"A" MUŽSTVO | Program prípravných zápasov zima 2024

13.01.2024
Prvý ligový zápas v roku 2024 odohráme proti FK Beluša, 3. marca na domácom štadióne. Zverencov trénera Martina Kadlečíka čaká takmer dvojmesačná príprava, počas ktorej absolvujú viacero prípravných zápasov.

Zimná príprava odštartovala v pondelok 8.1.2024. Na úvodnom tréningu sa zišli staré známe tváre, ale aj viacerí noví hráči, ktorí budú mať možnosť počas nasledujúcich týždňov presvedčiť o svojich kvalitách trénerské duo Martin Kadlečík a Viktor Porth. Mužstvo absolvuje dokopy 9 prípravných stretnutí.

V úvode prípravy sa náš tím stretne s českým treťoligistom FK Hodonín. Nasledovať bude zápas s druholigovým Slovanom "B". Druhý týždeň prípravy uzatvoríme zápasom proti FK Inter Bratislava - tímom, ktorý po jesennej časti suverénne vedie IV. ligu BFZ. Posledný januárový víkend sa stretneme so šamorínskou U19. Úvod februára bude taktiež nabitý. Naše sily preveria dva tímy zo IV. ligy ZsFZ - MŠK Hurbanovo a ŠK 1923 Gabčíkovo. Prípravné obdobie uzatvoríme zápasmi s Tomášovom a bratislavským celkom NŠK 1922. Generálku pred prvým ligovým zápasom jarnej časti odohráme proti maďarskému treťoligistovi Csorna Se.

Prípravné zápasy zima 2024:

13.1 FK Hodonín - FK Rača

17.1 ŠK Slovan Bratislava "B" - FK Rača