Zimný turnaj 6.kolo nedeľa 26.1.2012

FK RAČA A-ŽOLÍK MALACKY – 0:1 (0:1)- čo mám povedať na tento zápas prehrali sme 0:1, vlastným gólom po množstve nepremenených šancí, keď sme nedali gól ani do prázdnej brány. Zápas bol dôležitý pre postup do semifinále zimného turnaja, chlapci chceli, ale súper bol kvalitný to musím uznať , ale hlavne provokatívny, keď od začiatku hrali surovo a zákerne čo nakoniec skončilo pomaly bitkou a veľkými emóciami. Rozhodca zápas nezvládol , tréner Malaciek podporoval chlapcov v surovosti a zákerných a provokačných zákrokoch. Po zápase dokonca rodič z Malaciek chcel biť Peťa Kindera po ich provokácii, proste ja ešte som  chalanov po zápase poslal podať si ruky ale aj pri tom nastali od nich fyzické ataky až z toho bola pomaly bitka. Koniec súper dohrával o troch a pri našom útoku dvoch hráčov na brankára vhodili do ihriska ďaľšiu loptu a ešte Radka Grilla zozadu surovo skoply. Proste toto nemá nič spoločné s výchovou detí a futbalom “jedine s cieľom za každú cenu vyhrať”.

FK RAČA B- FC ŠAMORÍN – chalani hrali výborne , bol som prekvapený súperovým rešpektom a defenzívnou taktikou. Mi sme hrali útočne, aktívne aj zo šancami, ale naopak z prvého brejku a šanci súpera padol gól. Nedali sme asi 5-6 šancí , ale som spokojný chlapci sa snažia a bojujú aj keď boli fyzicky podstatne slabší. Druhý gól sme zase dostali z rýchleho protiútoku. Ale aspoň súper hral fakt slušne a fér , žiadne surovosti ako v predošlom zápase.