V zimnej časti sezóny 2018/2019 sa naše družstvá žiakov a prípraviek zúčastňujú aj dlhodobej Zimnej halovej ligy. Po troch odohraných kolách sú na 1. miestach svojich skupín družstvá FK Rača U 15, U 11, U 10 aj U 9.  Prinášame  výsledky 1. , 2. a 3. kola:

ZHL starších žiakov U 15

FK Rača U 15 – TJ Jarovce 10 : 2 (Polakovič 2, Pastucha 2, Štibrány, Krchnák, Hudák, Vlčák, Fontáni, Babík)

FK Rača U 15 – Ivanka pri Dunaji 5 : 2 (Krchnák, Vlčák, Drozd, Babík, Smatana)

FK Rača U 15 – OŠK Slovenský Grob 20 : 0 (Drozd 4, Rojnik 3, Keszöcze 3, Taufer 3, Hudák 2, Babík 2, Pastucha 2, Fontáni)

ZHL mladších žiakov U 13

FK Rača U 13 – PFA ŠTK Šamorín 10:1 (Swan 3, Jurdík 3, Almáši 2, Vajcík, Brňák)

FK Rača U 13 – FK Lamač 6 : 6 (Pázmány 3, Obernauer, Janca, Fabšo)

ZHL prípraviek U 11 

FK Rača U 11 – NMŠK 4 : 2 (Lejba, Luknár, Pajdlhauser, Pitoňák)

FK Rača U 11 – FK Vajnory 24 : 0 (Taufer 5, Sobolič 5, Kalata 3, Pajdlhauser 3, Dzuba 2, Pitoňák 2, Luknár 2, Krpelan 2)

TABUĽKA                   Z                   R          P         Skóre          Body

1. FK Rača U 11          3            3         0           0           32:3              9

2. Vrakuňa                  3            2         0           1           15:7              6

3. Iskra „A“                4            2          0           2           12:9             6

4. Rusovce                3             2          0           1            7:4              6

5. Nová Dedinka       4             2          0           2           14:13           6

6. Vajnory „B“           3            1           0           2            6:32            3

7. NMŠK                    4             0          0            4            6:24            0

FK Rača U 11 – MŠK Iskra 4 : 1 (Pajdlhauser 2, Kocián, Taufer)

FK Rača U 10 – SFC Kalinkovo 6 : 0 (Bachan 2, Almáši, Lisický, Janči, Horváth)

FK Rača U 10 – FK Vajnory 5 : 1 (Lisický 2, Štrokendl 2, Bednárik)

TABUĽKA                  Z                   R          P         Skóre          Body

1. FK Rača U 10        3            3         0          0            14:2            9

2. Vajnory „A“          3            2         0          1             11:5            6

3. Bernolákovo        3            1         0          2               6:8            3

4. Iskra „B“              3            1         0          2               9:12          3

5. Kalinkovo            3            1         0          2               9:15          3

6. Kráľová p/S         3            1         0          2               6:13          3

FK Rača U 10 – ŠK Bernolákovo 3 : 1 (Bachan 3)

ZHL prípraviek U 9 

FK Rača U 9 – Nová Dedinka 4 : 1 (Ščibrány 2, Havrilla, Hybský)

FK Rača U 9 – FK Vajnory 10 : 2 (Ščibrány 4, Markovič 2, Puliš 2,Havran, Gyepes)  )

FK Rača U 9 – ŠK Bernolákovo 4 : 2 (Havel 2, Hybský, Marčan)

TABUĽKA                   Z              R       P        Skóre          Body

1. FK Rača U 9          3         3        0       0           18:5             9

2. NMŠK „B“             3         2        0       1           19:7             6

3. Kalinkovo              3        2        0        1            8:28           6

4. Vajnory „B“           3        1        1        1           28:13          4

5. Nová Dedinka        3       1        1         1            8:7            4

6. Bernolákovo „A“  3        1        0         2            8:7            3

7. Vrakuňa                 3        1        0         2           9:14           3

8. Ivanka p/D             3        0        0         3           1:18           0

FK Rača U 8 – SDM Domino 2 : 4 (P.Rešovský, Soják)

FK Rača U 8 – FK Dúbravka  1 : 6 (Zajko)

FK Rača U 8 – Záhorská Bystrica 0 : 3

TABUĽKA                         Z               R          P        Skóre       Body

1. Z. Bystrica                   3        3          0          0           7:1           9

2. Domino                        3        2         1           0           9:5           7

3. FKP Dúbravka            3         2         0           1          12:3          6

4. Vajnory „A“                3         2         0            1          13:8         6

5. Bernolákovo „B“       3         1         0            2           7:10        3

5. Iskra                           3         1          0            2            4:8         3

7. NMŠK „A“                  3         0         1            2            3:10       1

8. FK Rača U 8             3          0         0            3            3:13       0

 

Share Now

Related Post