Zimná halová liga prípraviek r.2004

V športovej hale na ZŠ Ružová dolina 6, Bratislava – Ružinov sa uskutoční 15. ročník Zimnej halovej ligy prípraviek hráčov narodených po 1.1.2004.

6.kolo 10.2.2013 15:10 LP Domino “A” – FK Rača “B” 6:0 nominácia: S. Kováčik, A. Osvald. A. Osvaldová, D. Nagy, H. Sadloň, R. Hurný a M. Fabšo

5.kolo 27.1.2013   16:30 FK RAČA B – Danubia nominácia: S. Kováčik, A. Osvald, M. Mikuš, H. Holík, Š. Obernauer, Yanis Kindji, Ynes Kindji, M. Fabšo, H. Sadloň

4.kolo 20.1.2013   15:10 FK RAČA B – ŠKP Dúbravka B 1:3 nominácia: J. Kováčik – H. Sadloň, S. Kováčik, D. Nagy, O. Gvozdják, A. Janca, A. Takács, A. Paškevič

3.kolo 13.1.2013   15:10 FK RAČA B – LP Domino B 1:6 nominácia: V. Bochnička, M. Mikuš, H. Sadloň, S. Kováčik, A. Osvald, H. Holík, Š. Obernauer, Yanis Kindji, Ynes Kindji a M. Fabšo Zraz nominovaných je o 14:30 v telocvični.

2.kolo 16.12.2012 16:30 FK RAČA B – FK Inter B 0:5 nominácia: A. Osvald, H. Sadloň, Y. Kindji, Y. Kindji, Š. Obernauer, H. Holík, M. Fabšo, A. Janca, R. Tománek a A. Takács.

1.kolo 9.12.2012   17:50 FK RAČA B -Záh. Bystrica 1:5 nominácia: A. Osvald, J. Chyžnaj, M. Mikuš, H. Sadloň, M. Števček, D. Nagy, O. Gvozdják, T. Miklovič, A. Janca, A. Takács a M. Fabšo

– hrá sa na ihrisku hádzanárskych rozmerov (z jednej strany o mantinel),

brankár môže zasahovať rukami vo vlastnom pokutovom území (v šestke). Kop od brány rozohráva brankár výkopom alebo vyhodením len na vlastnej polovici HP (porušenie sa trestá NVK v prospech súpera zo stredovej značky). Ak je lopta v hre (brankár ju po strele chytil), pokračuje s ňou ďalej ako hráč (môže rozohrať loptu aj na súperovu polovicu HP),

– ak sa lopta dotkne stropu, zahráva sa NVK zo stredovej značky proti družstvu, ktoré sa previnilo,

– ak je udelená ŽK = vylúčenie na 2 minúty (ak oslabené družstvo v oslabení dostane gól, presilová hra sa končí),

– ak je udelená ČK = vylúčenie na 5 minút (hráč sa už do stretnutia nemôže zapojiť), v prípade udelenia ČK sa musí dodržať celých 5 minút trestu (ak je dosiahnutý gól trest stále trvá),

– ak sa na HP nachádza viac hráčov, ako je povolené, potrestá R previnilé družstvo udelením ŽK hráčovi, ktorý pravidlo porušil,

Počet hráčov:  Družstvo tvoria 5 hráči v poli a brankár (5+1)

Striedanie:       Počet striedaní je ľubovoľný vo vyhradenom priestore (hokejovým spôsobom),

Výstroj:            Každé družstvo je povinné mať sadu dresov, obuv vhodnú do haly  (nie s čiernou podrážkou). V prípade rovnakej farby dresov, je mužstvo vyžrebované ako hosť, povinné mať k dispozícií rozlišovačky alebo inú sadu dresov.

Hrací čas:        2x15minút. Polčasová prestávka je z časových dôvodov stanovená na max. 5 minút. Medzi stretnutiami je prestávka 5 minút určených na rozcvičenie mužstiev (viď časový harmonogram turnaja),

Lopta:              Hrá sa s loptou č.4 (nie futsal). Loptu na stretnutie je povinné poskytnúť mužstvo vyžrebované ako domáce.

Súpiska:          Každé družstvo musí predložiť súpisku do 30.11.2012. Na stretnutia môžu nastúpiť iba hráči uvedený na súpiske. Hráč môže nastúpiť iba za to družstvo, na ktorého súpiske je uvedený.