9.12.2012     9:20 FK RAČA B – Ivánka 4:0  (Šrenkel, Matyska, Tallo, Horváth)

16.12.2012 14:20FK RAČA B – ŠK Vrakuňa B 5:1 (Zubo 2, Matyska, Fajkus, Pach)

13.1.2013   11:00 FK RAČA B – LP Domino B  3:4  ( Zubo, Horváth, Baganec)

20.1.2013   12:40 FK RAČA B – FKM Karlova Ves  1:6 (Matyska)

27.1.2013   12:40 FK RAČA B – FK Inter  3:19 (Matyska, Matkovič, Fajkus)

10.2.2013   11:00 FK RAČA B – D.N.Ves 2:4 (Daníček, Bakič)

17.2.2013   14:20 FK RAČA B – ŠKP Dúbravka 0 : 3

24.2.2013  10:00 FK RAČA B -FK Dúbravka 4:2 (Daníček, Tallo, Fajkus, Bakič)

B. TECHNICKÉ USTANOVENIA

Predpisy:         Hrá sa podľa pravidiel futbalu a týchto propozícií:

– postavenie hráča mimo hru neplatí,

– hrá sa na ihrisku hádzanárskych rozmerov (z jednej strany o mantinel),

brankár môže zasahovať rukami vo vlastnom pokutovom území (v šestke). Kop od brány rozohráva brankár výkopom alebo vyhodením len na vlastnej polovici HP (porušenie sa trestá NVK v prospech súpera zo stredovej značky). Ak je lopta v hre (brankár ju po strele chytil), pokračuje s ňou ďalej ako hráč (môže rozohrať loptu aj na súperovu polovicu HP),

– ak sa lopta dotkne stropu, zahráva sa NVK zo stredovej značky proti družstvu, ktoré sa previnilo,

– ak je udelená ŽK = vylúčenie na 2 minúty (ak oslabené družstvo v oslabení dostane gól, presilová hra sa končí),

– ak je udelená ČK = vylúčenie na 5 minút (hráč sa už do stretnutia nemôže zapojiť), v prípade udelenia ČK sa musí dodržať celých 5 minút trestu (ak je dosiahnutý gól trest stále trvá),

– ak sa na HP nachádza viac hráčov, ako je povolené, potrestá R previnilé družstvo udelením ŽK hráčovi, ktorý pravidlo porušil,

Počet hráčov:  Družstvo tvoria 5 hráči v poli a brankár (5+1)

Striedanie:       Počet striedaní je ľubovoľný vo vyhradenom priestore (hokejovým spôsobom),

Výstroj:            Každé družstvo je povinné mať sadu dresov, obuv vhodnú do haly  (nie s čiernou podrážkou). V prípade rovnakej farby dresov, je mužstvo vyžrebované ako hosť, povinné mať k dispozícií rozlišovačky alebo inú sadu dresov.

Hrací čas:        2x20minút. Polčasová prestávka je z časových dôvodov stanovená na max. 5 minút. Medzi stretnutiami je prestávka 5 minút určených na rozcvičenie mužstiev (viď časový harmonogram turnaja),

Lopta:              Hrá sa s loptou č.4 (nie futsal). Loptu na stretnutie je povinné poskytnúť mužstvo vyžrebované ako domáce.

Súpiska:          Každé družstvo musí predložiť súpisku do 30.11.2012. Na stretnutia môžu nastúpiť iba hráči uvedený na súpiske. Hráč môže nastúpiť iba za to družstvo, na ktorého súpiske je uvedený.