ZHL MŽ 7.kolo: FK Rača B – ŠKP Dúbravka B 8:3

Zostava: Kostka- Rybecký, Petráš, Bednařík, Štepiansky,Grill, Šimko, Mesároš, Cibíček, Stančík, Polakovič

Góly: Grill, Mesároš, Stančík, Bednařík, Cibíček 2, Polakovič, Šimko,

Hodnotenie zápasu:

Zápas proti chlapcom z  ŠKP, ktorý mali v družstve viacero hráčov ročníka 2002. Nám pri maródke taktiež prišli vypomôcť Radko s Dominom z U 11.

V zápase sme mali po celý čas prevahu, predviedli sme pekné akcie, strelili krásne góly. V bráne chytal spoľahlivo Branko, v obrane vynikal Mato, ktorý aj podporoval útok, presne rozohrával. Cez Domina nikto neprešiel, Mike mal problémy s rozohrávkou.Boris lietal  po ihrisku ako netopier, len často lietal na inom území ako mal…Strelecky sa presadili takmer všetci hráči, najviac ma to teší u sviatočných strelcoch- Paťovi a Tomášovi-odteraz by mohli skórovať častejšie. Na záver zimnej ligy sme predviedli jeden z najlepších výkonov.