ZHL MŽ 7.kolo: FK Rača A – FC Ružinov 2:1

2. Obernauer, Muráni, Adámek, Krnáč

Góly: Adámek 2

Hodnotenie zápasu:

Do zápasu o konečné 5.-6.miesto v zimnej halovej lige sme nastúpili proti chlapcom z Ružinova. V 3.minúte Marekov kop z polovice brankár vyrazil na brvno. V 10.minúte Vúdy nepokryl obrancu, ten slabo vystreli z 15 metrov a túto čľupku si Hunči vrazil sám do brány -0:1!? Pripomínam, že to bola 1.strela súpera v zápase…V 13.minúte mohol po rohu vyrovnať Majko, ale jeho strelu tancujúcu na bránkovej čiare nemal kto doraziť do odkrytej brány.V 16. minúte Filip pomedzi nohy brankára vyrovnal na 1:1, keď loptu mu naservíroval Vúdy. V 22.minúte bol už Hunči prekonaný, na bránkovej čiare loptu vkĺzačkou vykopol Filip. V 29.minúte Marek nastrelil tyč. v 34. minúte Marek trafil z nepriameho kopu tyčku a následne vo výhodnej pozícii Filip slabo vystrelil. v tej istej minúte opäť Filip prekľučkoval obranou, brankár mu zmenšil strelecký uhol a tak loptu Filip len napálil doňho. V 35. minúte sme sa ujali zaslúženého vedenia, keď brankár súpera Vúdyho strelu len vyrazil pred Filipa, ktorý z uhla do polodkrytej brány vsietil víťazný gól.

V zápase sme predviedli dobrý, bojovný výkon. Súperova obrana (hlavne hráči 3 a 6 ) sa prezentovali zápasníckymi a škrtičskými chvatmi, keď minimálne štyrikrát útočili našim hráčov cielene na krk!!!!!! Neviem čo tým sledovali, asi nás chceli zastrašiť, lenže namiesto toho zobudili hlavne vo Filipovi futbalovú pomstu a ten nakoniec aj zápas strelecky rozhodol. Okrem prvého lacného gólu bol spoľahlivý Hunči, obrana bola taktiež spoľahlivá, keď ubránila útočníkov súpera futbalovými zbraňami. Prvá útok Alex, Majko zaostal za očakávaním, akoby mali zahádzané sviečky. Vúdy aj Filip bojovali, dreli, strieľali-príklad pre hráčov z prvého útoku!