ZHL MŽ 6.kolo: FK Rača A -ŠKP Dúbravka A 0:5

Zostava: Hunčár – 1.Obernauer, Adámek, Sopko, Stančík

2. Matovič, Muráni (Prekop), Gocký, Krnáč (Luža)

Hodnotenie zápasu:

Do semifinálového zápasu ZHL sme vstúpili dobre, dostupovali sme hráčov súpera a mali sme aj šance: v 3.minúte Alexovu strelu vyrazil brankár na roh, keď mu loptu získal Marek svojim napádaním súpera. V 6.minúte na tento zápas povolaný Radko prvým dotykom trafil tyč súperovej brány. Hra sa vyrovnala, súperove náznaky šancí zlikvidovala pozorná obrana na čele s Hunčim. V 21.minúte sme mali šancu, ale Vúdy sám pred brankárom len slabo vystrelil. Vzápätí išiel súper do protiútoku, Majko na mieste len očným kontaktom sledoval unikajúceho súpera, ktorý povedľa Hunčiho presne zakončil – 0:1. V 24. minúte si Obi po tretíkrát nedal pozor na dlhý aut-nedoskočil ho a voľný súper hlavou prekonal spiaceho Hunčiho – 0:2.V 27. minúte Radko vybojoval svojou aktivitou loptu, ale jeho následnú strelu brankár vyrazil.  V 28. minúte ležal Marek na zemi, loptu mal pod nohami, naši útočníci sa na to len pozerali, súper mu loptu vydoloval spod tela a v nájazde 2 na 1 dali gól do prázdnej brány -0:3. V 30.minúte naši útočníci nepokryli obrancu, ktorý si nabehol na roh a nedal Hunčimu šancu – 0:4. V 34. minúte sa opakovala situácia ako pred tretím gólom, akurát tým, ktorý na zemi bojoval o loptu bol Filip, Obi so Samom sa len pozeral ako bojuje so súpermi a opäť po vyšachovaní inkasujeme do prázdnej brány – 0:5. Zápas sa potom už len dohrával.

Dnes by som zápas rozdelil na dve časti po 20 minútach. Prvá – boli sme aktívny súperovi sme nedávali veľa priestoru a času, mali sme šance dostať sa do vedenia.

Druhá časť zápasu od 21. minúty, skóre 0:5 po individuálnych chybách, ktoré spolu so šikovnosťou hráčov súpera dnešný zápas aj rozhodli.

Napriek piatim inkasovaným gólom naša obrana výkonom prevyšovala náš útok, z ktorého si pochvalu zaslúži len Radko. Naši útočníci v druhej polovici zápasu nevymysleli nič smerom dopredu a  na našej polovici nedôsledne pokrývali súperových hráčov, ktorých púšťali do prečíslenia.