ZHL MŽ 4.kolo: FK Rača B- FC Ružinov 2:5

Zostava: Andacký – 1. Litomerický, Bednařík, Pelan, MEsároš

2. Petráš, Grosschmidt, Cibíček, Grill (Šimko)

Góly: Šimko, Mesároš

Hodnotenie zápasu:

Do zápasu so starším a skúsenejším mužstvom sme vstúpili zle: v 3.minúte sme nechali voľného hráča za chrbtom a ten v nájazde s polovice ihriske Kuba prekonal. V 5.minúte Kubo rozohral priamo na súpera ten mu loptu napáli do brány-0:2! Potom sme sa začali osmelovať a zamestnávať súperovu obranu. V 13.minúte po Elvisovej peknej prihrávke napálil Kiko len do tyče! V 18.minúte skóroval súper po rohu, keď sme pred bránou neobsadili hráča. V 20.minúte znížil Paťo krížnou strelou., ale už o tri minúty sme po nedôslednosti v obrane prehrávali znovu o tri góly. V 28.minúte sme inkasovali piaty gól po našom priamom kope sa lopta odrazila k Aďovi, ten začal ako posledný kľučkovať an dvoch hráčov súpera a inak ako gólom to skončiť nemohlo. V 32.minúte sa presadil Kiko po Garryho aute.

V zápase sme celkovo nehrali zle, v určitých fázach hry sme boli vyrovnaným partnerom, ale v obrane a aj v útoku sme doplatili na našu nedôraznosť. Jednoznačne našim najlepším hráčom bol aj napriek lacnému druhému gólu Kubo v bráne.