ZHL MŽ 1.kolo: FK Rača„A″-FK BCT „B″ 2:1

Zostava: Sopko – 1.štvorka: Prekop, Muráni, Gocký, Luža (Krnáč)

2.štvorka: Obernauer, Navračič (Matovič), Adámek, Macko

Góly: Muráni, Gocký

Hodnotenie zápasu:

Do zápasu sme vstúpili nekoncentrovane, keď už v 2. minúte išiel súper do vedenia. Samo chytil loptu meter pred bránkoviskom a súper z priameho kopu išiel do vedenia- 0:1. V 9. minúte mal opäť pri vyhadzovaní lopty prešľap, našťastie priamy kop stačil vytlačiť na tyč. Vyrovnať sa nám podarilo v 20. minúte Marekom, keď ho skvele vysunul pitbull Maťo-1:1. Stále sme sa tlačili pred bránu súpera, ale chýbal nám pokoj a rozvaha v koncovke. V 28. minúte Marek hlavičkoval zblízka do tyče. V 33. minúte sme sa ujali zaslúženého vedenia, keď zrazenú Majkovu strelu usmernil do prázdnej brány hlavou Alex-2:1.  O minútu neskôr súper opäť z priameho kopu opečiatkoval žrď našej brány. Do konca zápasu sa už na výsledku nič nezmenilo a tak sme do zimnej halovej ligy vstúpili víťazne.

V zápase sme moc naháňali loptu, nevedeli sme ju kľudne rozohrať. Áno, hrali sme prvýkrát v sezóne v hale, zatiaľ v nej ani netrénujeme, ale aj tak už musíme vedieť hrať po zemi. Veľakrát sme lopty len nakopávali a kým sme sa dostali k zakončeniu, súper nám loptu odkopol prípadne zblokoval.

Tieňom zápasu bolo zranenie Maxa pri jeho prvom striedaní, keď mu v súboji súper priľahol koleno.