ZHL 7.kolo FK Rača”A” – FK BCT 6 : 0 – sme vo finále!!!

Zostava: Žitný – Sadloň, Vrbová, Štepiansky, Batka, Bakič,

Góly: Štepiansky 3, Batka 2, Sadloň

Hodnotenie trénera:

Nebudem hodnotiť jednotlivcov , pretože dnes sa potvrdilo , že kolektív vie zabrať ak všetci vydajú zo seba všetko.Každý je nahraditelný a dnes to potvrdili chalani na ihrisku pretože hrali so srdiečkom a pomáhali si. Súpera sme prakticky k ničomu nepustili.Som hrdý na chlapcov a dúfam ,že aj rodičia. Už len dotiahnuť finále do víťazného konca.

Úvaha M.A.:

Dnes chalani  a Bea predviedli jeden krásny výkon,pekne sa na to pozeralo-takto sa bojuje za farby FK Rača! Gratulujem k postupu do finále!

Mrzí ma však  neúčasť viacerých hráčov z družstva.  Chceli ste kvalitného trénera-tak sme ho zohnali. A na zápase, ktorý mal rozhodnúť o prípadnom postupe do zimnej ligy prípraviek príde torzo hráčov!? Tak ťaháme za jeden koniec povrazu, alebo ťaháme za 12 povrazov (každý za seba)???

• Peter Sadloň

Klobúk dole pred dnešným výkonom nechali tam všetko, naozaj siahli až na dno síl a to odohrali­ ešte druhý zápas , keďže sa dnes z dvoch prípraviek­ zišlo až 8 chlapcov­ … ďakujem za pekný zážitok

Peter Sadloň

• Stančíková

Táto zostava vybojovala postup do finále ZHL celej U11, pretože nerezignovali, bojovali do poslednej minúty.

• Zuzana Tallová

…gratulujeme chlapcom… a držíme palce vo finále…nech je víťazné a darí sa im aj naďalej…. 🙂

• GS

gratulujeme

• Rudo

Veľmi pekný zápas. Všetkým chalanom ktorí nastúpili a Bei treba poďakovať za bojovný výkon, ktorý predviedli a vďaka tomu aj vyhrali tento zápas. Takto sa hrá za naše farby.
    Treba samozrejme oceniť aj súpera, ktorý nám nedaroval nič zadarmo. Pochválil by som ešte súperovu brankárku, ktorá nán vychytala čistých 4-5 šancí.
    Ešte raz všetkým vďaka za parádny výkon.

• gabika

Dúfam,že choroba – 2 týž.doma sa ospravedlňuje.

samozrejme- gratuľujeme.

Gabika

• admin

Samozrejme, že sa ospravedlňuje, nikoho som nechcel obviniť. Každý jeden chlapec aj rodič nech pouvažuje, že či spravil všetko pre to, aby sa zápasu zúčastnil. Určite ste si to na tréningu vydiskutovali. Teraz sa treba s čistými hlavami pripraviť na finále, aby sme boli Karlovke dôstojným súperom.
      M.A.