ZHL 6.kolo FK Rača”B” – DNV “A” 2:4 (0:3)

Na zápas prišlo minimum chlapcov nakoľko je množstvo chorých: M.Matkovič, M.Bakič, A.Horváth, D.Daníček, M.Matyska, T.Tallo, R.Stančík, F.Rašlík, M.Krošlák).

Súper bol zjavne fyzicky väčší, ale nie futbalovo. Len bohužial doplatili sme na naše taktické chyby a prílišný rešpekt niektorých hráčov z výšky súpera. Prvý gól sme dostali po chybe Adama keď stojím vedľa neho a hovorím mu tri krát postav sa za hráča nie on musí pekne vidieť loptu ako súper hádže aut, ale to že protihráč. je o hlavu väčší a stojí vedľa neho smerom k  stredu ihriska ho nezaujíma. Samozrejme ho prehodili súper ho drgol a hlavou dal gól. Druhý gól bol po stečovanej strele vlastným hráčom a tretí poi chybe obrany. Cez prestávku sme si povedali ako začneme a prestaneme sa báť. Druhý polčas sme boli jasne lepší , zlepšili sme pohyb, napádanie, dôraz, tlak na loptu. Po asi troch gólových šanciach a tyčke súper po druhej strele na bránu zvýšil na 4:0. Nevzdali sme sa a David z rohu konečne prestrelil výborného brankára súpera. potom sme dôrazom znížili na rozdiel 2 gólov, mali sme daľšie príležitosti, ale viac sa nám gól nepodarilo dať. Potenciál tu je ale máme viac typov chlapcov, ktorým vyhovuje skôr väčšie ihrisko. Neviem myslím že chalani podali pekný výkon hlavne v druhom polčase aj Marek chytal výborne