U10 – ZHL 3.kolo FK RAČA B – LP Domino B 3:4

1. päťka: Horváth, Jurík, Pach, Zubo, Matyska

2. päťka: Bakič, Daníček, Baganec, Fajkus, Porth

3. útok: Tallo, Nackin, Šrenkel

Góly: Zubo, Hováth, Baganec  (Opravte ma ak som sa pomýlil)

Hodnotenie: Myslím , že výborný zápas začiatok mal lepší súper a pritlačil nás na polovicu. Po vacerých pokusoch z priameho kopu dal gól. O chvíľu vypadla Marekovi nešťastne lopta a skončila v bráne. potom sme sa viacej osmelili , ale výraznú šancu sme nemali. Akcie sa striedali na oboch stranách. Druhý polčas sme trošku pomiešali zostavu a postavil som viac skúsenejších chlapcov. Začali sme dôrazne atakovať a po asi 5min sme dali po sebe dva góly. Potom krásne trafil Maťo baganec do šibenice a zrazu sme zápas otočlili. Súper však pridal a po nedôraznom bránení pre bránou vyrovnal. Po chvíli dali šťastný víťazný gól. Snažili sme sa vyrovnať , škoda že sa nám to nepodarilo bolo by to zaslúžené. Chalani sa veľmi snažili. Bol to fakt výborný  zápas s veľkým nasadením a túžbou vyhrať na oboch stranách čo ocenili aj všetci rodičia potleskom.

• Erik Horváth

zdravím, druhý gól dal Adam

• Zuzana Tallová

…pre mňa bolo príjemné zistenie, že sa chalani po prvom polčase nezložili a aj keď prehrávali tak bojovali ďalej….