Zbieranie skúseností vo Viedni

V stredu 26.10.2016 sme sa zúčastnili turnaja vo sviatkujúcej Viedni. Turnaja sa zúčastnilo 24 družstiev v kategórii U 8 a na druhej polovici kvalitného hlavného ihriska ďalších 24 družstiev v kategórii U 6. Hralo sa na úzkom ihrisku na šírku 16-ky s počtom hráčov 1 + 4, 12 minút / zápas. Vo všetkých zápasoch sme technicky dominovali, niekedy sme sa nedokázali vyrovnať so zhustenou obranou súpera. V turnaji sme nastrelili minimálne 15 tyčiek a aj táto strelecká smola nás obrala o lepšie umiestnenie (spolu s čudnými počtami organizátorov, keď prvé štyri družstvá v našej skupine mali po 9 bodov, my suverénne najlepšie vzájomné zápasy aj skóre, ale zaradili nás až na 3.miesto v skupine). Ďalším negatívom z nášho pohľadu bol fakt, že na turnaji sme mali na “malé” rozmery ihriska početnú nomináciu 12 hráčov a tak sa chalani nedostávali do obvyklého tempa. V budúcnosti treba radšej prihlásiť 2 družstvá, ako to urobili súperi.

Chalanom patrí poďakovanie za reprezentovanie FK Rača v zahraničí a rodičom za férové povzbudzovanie a odvoz.

FK Rača reprezentovali:

Ferko Tolt, Dado Dominík, Jonáš Minár, Luky a Jarko Červinkovci, Tobi Janči, Benji Zajko, Matúš Almáši, Palko Humeník, Luky Paliatka a Domčo Bachan.

20161026_Stadlau

Zápasy FK Rača:

FK Rača – SV Hirschtetten 0 : 1

FK Rača – Fortuna 05 3 : 1 (Matúš 2, Tobi)

FK Rača – WAF Brigitenau 4 : 0 (Jarko 2, Benji, Matúš)

FK Rača –  FACH Donaufeld 1 : 3 (Tobi)

FK Rača –  1.Simmeringer SC 2 : 1 (Matúš, Tobi)

FK Rača – SV Wienerberg 1 : 2 (Tobi)

FK Rača –  Alera Porta dievčatá 5 : 0 (Luky P. 2, Tobi, Jarko, Domčo)