Zbieranie skúseností v Trnave

V nedeľu 17.04.2016 sme sa zúčastnili prípravného zápasu v Trnave proti domácemu Spartaku.

Hrali sme 2 x 30 minút s počtom hráčov 1 + 4. Zápas sa odohral v priateľskej atmosfére,boli sme svedkami pekných futbalových akcií, obchádzania protihráčov a častej streľby. Aj keď sa vo všetkom viac darilo domácim hráčom, aj naši chalani sa snažili, ale dnes nám chýbal kľud v koncovke, keď viac krát sme netrafili ani odkrytú bránu súpera. Aj v súbojoch 1:1 sme sa nepresadzovali ako v minulých zápasoch. V obrane sme často nechávali nepokrytých hráčov súpera, ktorý nás trestal gólmi. Určite máme čo zlepšovať a tešíme sa na ďalšie zápasy. Ďakujeme domácim za pozvanie a tešíme sa na odvetu v máji/júni pravdepodobne v Bratislave.

Prípravný zápas odohrali: Dado Dominík, Alex Horváth, Oskar Kaksa, Adam Šeliga, Jonáš Minár (2 góly), Jarko (1)a Luky (1) Červinkovi, Domčo Bachan, Benji Zajko a Tobi Janči (4).

2016041720160417_2