Záverečný turnaj Nová Dedinka

Dňa 18.6 sme odohrali náš posledný turnaj v celku vyťaženej sezóne, kde každý víkend mali decká niaky futbalový program. Turnaj sa mi veľmi páčil, hlavne svyžný priebeh turnaj, neboli veľké pauzy medzi zápasmi a behom troch hodín bolo aj dohraté, čo bolo super. Po futbalovej stránke, strelili sme veľmi veľa gólov ale zároveň aj veľa zbytočných dostali. Ale čo ma teší najviac je to, že chalani si konečne začli dovolovať a začli robiť rôzne klučky, či už zidanovka, bicykel a podobné. Dá sa povedať do slova a do písmena, že sa hrali s loptou a bavilo ich to. To je veľké pozitívum. Rodičom patrí vďaka za servis okolo detí a povzbudzovanie, len škoda tých taktických pokynov v niektorých častiach zápasu.

Zostava:

Marek Sobolič, Marek Majtán, Filip Havlíček, David Dzuba, Jakub Bábsky, Matúš Šedivý, Enes Lejba, Dominik Lauko, Matúš Kocian, Daniel Luknár, Rastislav Tanglmayer, Rudolf Pajdlhauser

Zápasy:

FŠ Lafranconi : FK Rača – 3:1 (Rasťo)

ŠK Senec : FK Rača – 0:1 (vl.gól)

Spartak Trnava : FK Rača – 1:8 (Rasťo 2, Daniel 3, Matúš Š., Rudy 2)

Semifinále

DAC Dunajská Streda : FK Rača – 6:0

o 3.mieste

FŠ Lafranconi : FK Rača – 3:1 (Rudy)