ZHL konečné 4. miesto

dnes sme hrali posledný zápas ZHL  a po výsledku 2:3 po pokutových kopoch sme skončili na 4. mieste.

Po celoturnajovom snažení sme dosiahli na miesto, ktoré odráža celkové výkony na turnaji ZHL, turnaje nám zasahovali do zápasov rovnako tak zranenia, ktorých je neúrekom. Chlapci len tak daľej ideme so zdvihnutou hlavou a hlavne hrajme futbal na aký sme stvorený a ktorý máme v nohách. Posúvame sa a to je dôležité (škoda zápasu s BCT..).

S pozdravom Tréner.

• Zuzana Tallová

Erik, nabudúce môžeš napísať aj trošku obšírnejšie… 🙂

ja mám k dnešku toto :
    ….myslím, že všetci chlapci dnes bojovali srdiečkom a veľmi chceli vyhrať, bojovali, tlačili súpera, len sme nevyužili kopec šancí……. futbalové šťastie sa dnes nakoniec priklonilo na stranu súpera, ktorý v poslednej sekunde vyrovnal na 2:2 🙁
    ….na penalty sme nakoniec prehrali a obsadili konečné 4.miesto v ZHL…

…chlapci, dnes ste naozaj bojovali celým srdiečkom, bola radosť sa na Vás pozerať a pre nás rodičov ste napriek prehre víťazmi vy.
    Sme na Vás všetci veľmi hrdí a tešíme sa z pokrokov, ktoré sú na Vás postupne vidieť…. 🙂

a ďakujem Vám za peknú nedeľu 🙂

• Fajkus Roman

ja by som sa tiez chcel trochou pripojit do komentu
    ja si myslim, ze nie vsetci chlapci tam dali to srdce !
    vacsina urcite ano a konecne sa podarilo skorovat aj Tominovi a naozaj peknym golom !!! a jedinym z hry.
    ja osobne som z haly odchadzal naozaj vytoceny a nahnevany. ale to je asi moj osobny problem asi to moc prezivam a niekedy asi aj za chalanov,
    bol som presvedceny, ze to tretie miesto patri NAM aspon za tu snahu
    Roman

• admin

Som velmi rad, ze sa nam spustaju konverzacie, konecne aspon budeme moct diskutovat! Roman preco nahnevany?

Trener.

• Fajkus Roman

lebo som si zu pripadal ako svihnuty , ved ked brankar z ruk polozi loptu na zem a polozi si nohu na nu a hlada,caka komu by mohol prihrat a nikto k nemu z nasich hracov nebezi a nesnazi sa mu ju vypichnut , zobrat mu ju tak mi to pride na hlavu. ved z desiatich pokusov to musia byt tri iste goly a brankara to polozi. ja chapem, ze sa miesat do treneroveho rozhodnutia nemozem a samozrejme aj nechcem (ja som len divak) to je jedna vec a druha ked idu chlapci zo zapasu ( a su aj nehnevany ) nemoze nikto z nich povedat , ze no a co ,ze sme prehrali tak to je konecna pre mna . mozno som trochu sutazivy , ale ved o Tom to je . Ja som hraval 9rokov hadzanu a ked som hral tak som isiel nechat na ihrisku srdcea ked sme prehrali tak som sa isiel vnutorne zblaznit a stale som analizoval co som spravil zle , alebo kde sme spravili chyby, ale asi je naozaj ina doba. no ja som bol zo vcerajska naozaj hotovy a povedal som si, ze zu chodit na zapasy nebudem, jaaaj

• Erik Horváth

Ahoj Roman, téma napádania brankára je u nás v každom zápase a chalani vedia čo majú robiť Problém v tom zápase bol len v tom, že sme nedali viac gólov. Proste včera a ani v sobotu to tam nepadalo. Vedia ako si majú obsadzovať súperových hráčov a to aj robili. Súper mal dve šance z toho na jednu sme mu nahrali a boli z toho 2 góly.
    Netreba sa hneď hnevať, či na mňa alebo trénera, ale povzbudiť ich aj keď prídu takéto prehry. Pred dvoma rokmi sme boli v ZHL 3. a v riadnel lige sme skončili posledný.
    Teraz si vieme v rámci možností spracovať loptu, nahrať a vystreliť. Toto chceme dosiahnuť. treti alebo štvrté miesto je nepodstatné. Potrebujeme hlavne zabrať v lige.

Jediný zlý pocit čo som mal z tohto zápasu bolo zranenie Dana.

Erik

• Fajkus Roman

Ja to chapem Erik a ako sme sa bavili to je asi moj vnutorny problem. Respektujem Vase rozhodnutia a system akym chalosi hraju, len ja to vidim inac. jasne , ze sa zlepsuju a zu sa da nieked aj na to pozerat. chce to len CAS !!!!!

• admin

Treba napísať aj výsledky turnaja Rača Cup proste aj ked sa darí aj nedarí.