Vynikajúci 3.ročník Bérešovho memoriálu. Víťaz Eto Györ.

Skvelý 3.ročník memoriáli Ima Béreša!
Zorganizovali sme jeden z najlepších medzinárodných turnajov v Bratislave na klubovej úrovni ako spomienku na račianskeho reprezentanta IminaČsfa malacky Fc petržalka fk hodonín futsal čelechovice inter bratislava karlova ves ofk du lužná šk senec Béreša. Račianska mládež organizuje aj najviac mládežníckych turnajov v Bratislave (osem). Turnaj otvoril pán Imrich Béreš – predseda predstavenstva Stavebnej sporiteľne, dojímavým príhovorom a následne ho zahájil slávnostným výkopom. Dostal krásne medaile s vyobrazením syna, takisto s údajmi o turnaji a hneď počas neho išiel na cintorín do Slávičieho údolia medailu zavesiť na synov hrob. Pri otvorení bol aj poslanec Miloš Máťuš.
Vynikajúce obsadenie 10 mužstiev, krásna atmosféra, nádherné výkony chlapcov, ich nasadenie, bojovnosť a túžba po víťazstve bola obrovská. Víťazom sa zaslúžene stal ETO Györ (futbalová akadémia) po výborných výkonoch. V semifinále sme s ním prehrali 2:0, kde sme boli vyrovnaným súperom, ale v koncovke boli lepší chlapci z Györu. Vo finále porazili chlapcov z Hodonína 3:0.
5. Inter Bratislava
Pekne ďakujeme všetkým rodičom a trénerom za perfektnú organizáciu turnaja, prípravu občerstvenia a celkový servis na turnaji. Na turnaj sa bol pozrieť aj pán poslanec Pálka. Ceny odovzdávali pán poslanec Madzin, pán Justín Javorek a Marek Porvazník.
Veľké poďakovanie je našim stálym sponzorom Mäsiarstvo ACHBERGER a menovite pani Kollaricsovej za občerstvenie a pitný režim. Pizzeria PUB LOZANO za pizze pre všetky deti a Milošovi Máťušovi za výborné vínko pre pohostenie trénerov a vedúcich mužstiev.1.miesto eto gyor imgres Nástup raca 3.miesto Rača a sponzori slávnostný výkop vyhodnotenie zaver foto