Víkend na deň detí  U8 oslávila účasťou na troch turnajoch.

V piatok sme už cestovali do Nymburku na turnaj v obci Vykáň. Krásny turnaj, nádherné počasie , výborné ihrisko a pekná organizácia. Turnaj začal v sobotu ráno a ako tradične nezobudený sme prvý zápas prehrali, súper bol o asi rok aj dva starší a disponovanejší, aj tak mohli sme uhrať podstatne lepší výsledok. Potom sme už do konca neprehrali, ale táto prehra nás odsunula na tretie miesto. Aj v remízových zápasoch sme mali navrch, ale ako ja hovorím niekedy chlapci „predvedú to , čo ja neviem ani vymyslieť“  dva vlastné góly nás pripravili o finále. S víťazom skupiny sme vyhrávali 2:0, ale nakoniec vyrovnal aj z našou „virtuozitou J“. Nakoniec sme skončili na peknom 7. Mieste zo 17 účastníkov a pokorili sme Vysočinu Jihlava 4:0 v súboji o 7.miesto.

Medzi zápasmi sme hrali priateľský zápas , nakoľko bolo v jednej skupine menej účastníkov a mužstvo ktoré nakoniec  vyhralo svoju skupinu a hralo finále sme porazili vysoko 6:0.

Na záver sme sa vyfotili s Vysočinou Jihlava.

Výsledky:

Viktória Vestec – FK Rača 3:0

FK Rača – FK Pardubice 2:0 (Záleský,Hurajtová)

FC Sparta Brno – FK Rača 2:2 (P.Rešovský,Záaleský)

FK Rača – FK Teplice 4:3 (Záleský 3,Frlajs)

TJ Sokol Stodúlky – FK Rača 2:4 (Záleský 4)

FK Líšeň – FK Rača 0:6 (D.Rešovský,Gnojčák,Frlajs,Kováčik,Záleský 2)  priateľský

FK Rača – Vysočina Jihlava 4:0 (Záleský ,Bezák,Záleský 2)

FK Dáblice Praha – FK Rača 2:2 (Václavík,Záleský)

Rerezentovali: Palko,Rešovský,Danko Rešovský,Gregor Záleský,Domonik Bezák,Šimon Gnojčák,Terezka Hurajtová,Maťo Kováčik,Andrej Václavík,Sebi Streška,Denis Frlajs.

Najlepším hráčom turnaja sa stal  ?

V ten istý deň 1.6.2019 hrali chlapci čo najmenej hrávajú turnaj vo Vacenoviciach. Bojovali ako levy a v silnej konkurencii  napokon skončili na 6 mieste. Chlapci si vyskúšali ťažký turnaj  a tréner ich vysoko chválil.

MFK Vyškov – FK Rača

FK Rača- AFC Nové Mesto nad Váhom

FC Veselí nad Moravou – FK Rača

FK Rača – Lokomotíva Trnava

FK Rača – SK Vacenovice

KEN Veselí nad Moravou – FK Rača

FK Rača – Spartak Hluk

Reprezentovali: Matúš Karel, Riško Hudec, Miško Hudec, Silvester Puss, Riško Mikulec, Martin Slivka, Danko Zajko,

Andrej Turan,Rafael Čončol,Martn Androvič, Majka Teplá,Samko Sučanský . Traja ročník 2012.

V nedeľu 2.6.2019 sme hrali na perfektnom turnaji v Madarskom Gyori . Turnaj bol bez vyhlasovania poradia a hlavne išlo o hru. Krásne počasie na hlavnom štadióne ETO Gyor bolo plné futbalu. Súčasne s nami hrali na hlavnej ploche na 6 ihriskách aj naše U7. Ako vždy začali sme prehrou ako „rozospatý“ a viac sme neprehrali.

Najkrajší zápas bol s našim rivalom DAC Dunajská Streda, najprv sme mali vyhrávať asi 4:0 , ale nič a naopak prehrávali sme 2:0 po našich „inžinierskych kúskoch“. Finiš bol náš a nakoniec sme vyrovnali a krásny zápas bol plný emócií a samozrejme nakoniec podanie rúk a blahoželanie jeden druhému.

Bábolna – FK Rača 2:1 (Záleský)

gyor 2 gyor IMG-20190604-WA0000