V 2.ročník Memoriálu Ima Béreša.

2014fk_raca_pozvanka_memorial_Beres

Zdravim vsetkych,

v sobotu sme sa zucastnili 2. rocnika memoriala Imra Béreša. Na turnaji proti sebe stalo 8 muzstiev rozdelených do dvoch skupin. Nas tym nominoval 10 hracov kedze system bol 4+1. A teda do brany sa posalvil Miško Sojka, obrana bola zabezpečená Adamom Keszeczem, Dominikom Gaálom, Jurajom Štibránym, Goranom Pilinským, Borisom Súkenníkom a na hrotoch a presnejsšie v zálohe pôsobili Erik Bárdoš, Marko Trusina, Viktor Drozd,  Peter Polakovič.

V skupine sme sa stretrli s dvoma zahraničnými súpermi a to FC Stadlau ,FC Tatabánya a jedným domácim súperom LP Domino.

Hneď prvý zápas sme odohrali proti LP Dominu, ktoré sme zdolali 3:0. Chalani podali dobrý výkon splnili pokyny a pevne sme verili, že tento výkon bude pokračovať aj ďalej. druhým súperom bola FC Tatabánya, ktorá nás predčila vo väčšine smerov ale hlavne v individuálnych chybách kde sme spali alebo jasný a zretelná jednoduchosť riešenia sutiácie vyustila do klučiek a hladania priestoru plného hráčov. Aj keď pri stave 2:1 ak by sme vsietili gól by sa zápas vyvýjal úplne inak a teda ešte raz rozum nahrádzala sila a čítanie hry a dostupovanie nahradili nezmyselný pohyb od hrača. No nič po sprške vľudných slov sme sa s chalanmi vyhecovali a povedali si ,že ďalší zápas bude v našom znamení. A tak aj bolo pri zápase s FC Stadlau sme nenechali niš náhode a zápas vyhrali 6:2 a teda sme mali veľmi dobrú prognózu postupu do semifinále. Po poslednom zápase našej skupiny sme sa mohli tešiťzo zaslúženého výkonu, ktorý ním zabezpečil postup medzi štyroch najlepších .

prospech na 5:4. Ma 5:6 FKM Karlova Ves.

Tento výsledok nás odsunul do boja o tretie miesto, kde sme sa po druhom semifinále dozvedeli ,že našim súperom bude opäť FC Tatabánya. Chalani išsli do tohto zápasu smutný z prehry v semifinále a to sa odrazilo aj na našom výkone. A teda v súboji o tretie miesto sme odovzdaným výkonom prehrali  1:5. Sklamanie nám vylepšili známe osobnosti, ktoré odovzdávali ceny. Asi najviac chalanov nadchol príchod Miša Sersena a možnosť sa s ním aj odfotiť.

hlavu treba dať hore ,čaká na nás ešte veľa súperov a zápasov a verím, že každý zápas ,súboj ,nahrávka či kľučka nás posunie len a len ďalej.

V poslednom rade by som chcel poďakovať rodičom za pomoc pri organizácií turnaja tak isto ako aj nášmu vedeniu.

Ďakujeme 🙂

2014 Bérešov výsledky memoriál U10