UŽ AJ V BANÍKU OSTRAVA VEDIA KDE JE RAČA A KTO SME!

Neviem či mám povedať pusinky U7, alebo tigre hladné po lopte a futbale, ktoré nadchli publikum a rodičov v hale Želva v Hodoníne v sobotu 25.11.2017.

Turnaj vo vynikajúcej konkurencii len potvrdil kvalitu práce s mládežou v Rači od najmenších kategórií. Nielenže sme turnaj absolvovali bez prehry , ale aj s veľkou útočnou aktivitou v každom zápase, kde pusinky išli ako tigre po víťazstve. V každom zápase sme mali jednoznačne navrch. Neviem či je tým krajom s najkvalitnejšou Červenou Frankovkou:-) a prácou našich vynikajúcich vinárov:-)

Chlapci a Terezka sú hladný po futbale a žijú ním. Musím ich nasadenie len pochváliť ako aj prístup k hre. Chybičky sa objavili aj plač, ale len v súvislosti že chcú hrať viac a aj pohár ktorý sme dostali je len jeden a môže ho dostať len jeden. Ale na každého časom príde.

Myslím, že pre všetkých to bol zážitok a pamiatka keď sme zdolali v ich najsilnejšom zložení Baník Ostrava. Pre každého je asi sviatok hrať proti takej legende československého futbalu.Na pamiatku sme sa s “Baníčkom” vyfotili.

Výsledky Turnaja!

KOHOUTOVICE – FK RAČA 0:3 (Záleský 2,Antal)

BANÍK OSTRAVA II. – FK RAČA 1:4 (Pach 2,Frlajs,Smatana)

FK RAČA -FKP DÚBRAVKA – 8:1 (Pach 3,Záleský 2,Frlajs,Antal,Hurajtová)

FK RAČA – LÍŠEŇ 5:2 (Frlajs 2,Antal,Pach,Smatana)

FK RAČA – BANÍK OSTRAVA 4:2 (Záleský 2,Pach 2)

FK RAČA – MFK SKALICA 3:1 (Antal,Záleský,Frlajs)

FK HODONÍN – FK RAČA 1:12 (Frlajs 3,Záleský 2,Pach 2, Hurajtová 2, Antal,Rešovský P., Soják)

Reprezentovali-Palko Rešovský,Danko Rešovský,Leo Pach,Janko Smatana,Aďo Antal,Denis Frlajs,Terezka Hurajtová,Gregor Záleský,Maťo Kováčik,Massimo Soják.

Ďakujeme rodičom za odvoz a povzbudzovanie.Víťazom boli všetky mužstvá!!!

Tréner :Máťuš Pavol