U9 – 22.2.2014 4.kolo Samaria Cup – 4.miesto

U9_SamariaCup_4kV sobotu 22.2.2014 sme šli opäť do Tomášova, kde sa hralo 4.kolo turnaja Miniliga Samaria Cup. Nominácia: A. Osvald, Ynes Kindji, Yanis Kindji, J. Chyžnaj, M. Mikuš, S. Vaňo, M. Čutka, R. Veleg a T. Benko. Začali prázdniny a väčšina hráčov už bola myslou niekde inde, asi takto sa dá zhodnotiť vystúpenie v štvrtom kole. V troch zápasoch absolútna strelecká mizéria, chaos v zadných radoch a k tomu nepekná hra. Až v poslednom zápase nastalo zlepšenie a prišli aj góly.

FK Rača – ŠK Tomášov 0:1, súperovi sme po tri kolá nastrieľali 15 gólov, dnes ani jeden. Nastrelili sme 4x tyč, ale nič viac. V závere sme darovali súperovi loptu a ten šancu využil. Tondovi sa absolútne nikto z hráčov neukazoval, tak šiel do kľučky a loptu stratil.

FK Rača – ŠK Vrakuňa 0:2, najprv sme si strelili vlastný gól, Yanis priťukával Tondovi, ktorý to vôbec nečakal. A potom cez Ynes prešiel hráč, pretože namiesto sledovania a odkopnutia lopty sa ho snažila odstaviť telom. Ušiel jej a prihrával voľnému hráčovi na gól. V zápase sme smerom dopredu nič nevymysleli, takže sme nemohli skórovať.

FK Rača – Lokomotíva DNV 0:1, nedokážem popísať situáciu, ktorá predchádzala gólu v našej sieti. Prsty v tom mali obaja obrancovia a hádam aj Tondo. Fakt neviem, skoro ma porazilo. Prvých 10 minút sme boli lepším tímom, konečne sme hrali futbal. Potom však prišla chaotická situácia pred našou bránou a po našej hre neostalo ani stopy. Zrejme v snahe vyrovnať výsledok, sme sa zbláznili. Kde lopta tam všetci…

FK Rača – ŠK Tomášov 3:0, konečne zlepšená hra, discilinované dodržiavanie pozícií hráčmi a strelba. Snaživý výkon korunoval pekným gólom Riško a dva góly po únikoch ľavačkou, strelil Jakub. Aspoň aká-taká náplasť na zbabrané zápasy.

Nebudem to ďalej rozoberať. Začali prázdniny a jednoducho sústredenie hráčov bolo niekde mimo. Je to škoda 🙁