U8 ZHL

FK RAČA – FK BCT Bratislava 2 : 4 ( 2 góly – Aďo T. )

P.Zajko, D.Rudolf, A.Lenčo, D.Lenčo, L.Vajcík, M.Keszoce, M.Kadlečík, O.Krivák, T.Toplanský, D.Fajkus, A.Takacs.

Začali sme od začiatku s taktikou napádať súpera a meniť päťky intenzívnejšie, aby sme súpera dostali pod tlak a hrali na ich polovici. Vedeli sme, že sú to starší chalani a musíme ich držať čo najďalej od našej brány a nejaky ten gól streliť, čo sa nám aj podarilo , ale súper dal o 2 góly viac a preto vyhral. Aj sa nám miestami darilo ich držať ďalej, ale ešte nie sme taký takticky vyspelý, aby sme dodržiavali celý zápas to čo sme si povedali. Pochvalu majú všetci hráči za bojovnosť a obetavosť, že počas celého zápasu sa snažili a nevzdali sa patrí im veľká vďaka. Ostatné si s chalanmi povieme osobne v pondelok na tréningu 🙂 🙂 :). Rodičom ďakujem za pomoc a servis okolo detí… B.T.