U7 na turnaji v Rakúsku o kategóriu vyššie U8.

27.1.2018 sme sa zúčastnili turnaja v Kapellerfelde s o rok staršími futbalistami.V turnaji sme nestratili a obsadili výborné piate miesto. Mohli sme hrať o tretie , ale brankár Donaufeldu bol vynikajúci(v celom turnaji) a chytil nám 5-6 čistých gólov a naopak sme inkasovali trochu nešťastné dva góly. Prehrali sme jasne s víťazom turnaja Sportklubom , ale ani proti nim sme nehrali zle , ale súper bol pohotový a vyslovene nás prestrieľal . Podstatné že sme sa nebáli osobných súbojov, nezložili zbrane po vysokej prehre a predviedli viacero pekných kombinačných akcií aj individuálnych. Všetkých chlapcov musím pochváliť nezľakli sme sa ,ukázali sme hlavne Račiansku bojovnosť a futbalovú kvalitu.
Výsledky: SC Enzersdorf – FK Rača 1:4 (Denis,Aďo,Leo,Maťo)
FACH Donaufeld – FK Rača 2:0
FK Rača – Sportklub 1:11 (Aďo)
USC Mauerbach – FK Rača 2:4 (Denis,Aďo,Leo,Maťo)
Reprezentovali: Leo Pach, Aďo Antal, súr. Rešovský, Danko Zajko, Massimo Soják, Maťo Kováčik, Denis Frlajs. Ďakujeme rodičom za odvoz fanúškovanie.
Tréner U7 Máťuš Pavol

27.1.2018 kapellerfeld 1 27.1.2018 kapellerfeld 3