U17 prvé miesto v súťaži!!!

U17 mladší dorast víťazom 3.lgy 2016/2017!!!
Mužstvo mladšieho dorastu pod vedením trénera Eda Pázmányho sa po piatich rokoch znovuzrodenia tejto kategórie stalo víťazom súťaže.
Po jeseni boli na druhom mieste, ale po výbornej zimnej príprave a kvalitnými výkonmi sa prepracovali na prvé miesto zo ziskom 64 bodov a skóre 131:21. Pred posledným zápasom odovzdal víťaznú trofej zástupca bratislavského futbalového zväzu.
Po víťaznom záverečnom zápase 7:1 nad FC Zohor chlapci prevzali krásny pohára pamätné medaile za víťazstvo v súťaži od OZ Kengura a klubu FK Rača. Ceny odovzdával starosta Peter Pilinský (venoval chlapcom poukaz v hodnote 300€) , poslanec Juraj Madzin a predseda OZ Kengura Milan Adámek. Chlapci a tréneri dostali na pamiatku majstrovské tričká, strieľalo šampanské , aplaudovali rodičia a fanúšikovia chlapcov. Pred piatimi rokmi sa nám podarilo znovu postaviť mužstvo mladšieho dorastu, ktoré dnes zaslúžene vyhralo súťaž. A je to aj kvalita pre budúcnosť staršieho dorastu U19.
Poďakovanie patrí trénerovi Edovi Pázmánymu, vedúcemu mužstva Mirovi Pelanovi,
Reprezentovali kapitán Kiko Mesároš, Marek Muráni, Matej Prekop, Jožko Mikloško, Peter Matovič, Riško Pázmány, Dominik Tanglmayer, Jakub Mucha, Samuel Patrik Krošlák, Matúš Obernauer, Alex Gocký, Patrik Šimko, Peter Šimončič, Richard Trutz, Michal Pelan, Luky Macko, Garry Litomerický.
Po odovzdávaní bolo posedenie s rodičmi v LOKO Pube a samozrejme oslava ako sa patrí.
Pozdravujeme GARRYHO , ktorý je v nemocnici zo slepým črevom:-)