U11 – Záver halovej sezóny na turnaji v Šenkviciach – 2.miesto

turnaj_Senkvice_2mNedeľa 6.3.2016 – Na záver halovej sezóny sme si vybrali turnaj prípraviek v Šenkviciach, kde išlo v podstate o porovnanie najlepších tímov z halových líg OBFZ. Ako jediný tím na turnaji sme neokúsili chuť prehry. Naša bilancia bola dve víťazstvá a dve remízy a len my sme porazili celkového víťaza ŠK Šenkvice.

Reprezentovali nás A.Osvald, M. Mikuš, P. Aksamit, M. Mišík, A. Taufer, J. Kohútek, V. Vlčák, Yanis Kindji a Ynes Kindji.
1.zápas ŠK Šenkvice – FK Rača 1:3, boli sme lepší a kombinačnejší. Góly: Yanis, Janko a Miško.
2.zápas FK Slovan Ivánka p. Dunaji – FK Rača 3:3, výborný zápas, my sme hrali a súper strieľal góly, aj to pomerne lacné. Tak sme dreli, aby sme v závere zachránili aspoň remízu. Zahodili sme kopu tutoviek. Oceňujem veľkú bojovnosť. Góly: Miško a Viki 2.
3.zápas ŠK Senec – FK Rača 2:2, aj zápas s favoritom sa niesol v našej réžii. Viedli sme 0:1, a trochu sme poľavili. V druhom polčase súper otočil a viedol 2:1. Obrovské chcenie však prinieslo v posledných sekundách naše vyrovnanie. Góly Yanis 2.
4.zápas Slovan Modra – FK Rača 0:13, zápas si hráči užili. Gól strelili všetci až na Vikiho. Góly: Miško 5, Janko 2, Ynes, Yanis, Adam, Maťo, Tondo a Paťo.
Nazbierali sme 8 bodov a keďže Šenkvice po prehre s nami už nezaváhali, tak nás s 9-timi bodmi o jeden bodík preskočili. Za nami skončil ŠK Senec. Krásny pohár si odniesla Ynes, hoci občas skúšala pevnosť mojich nervov, hrala výborne. Podobnými výkonmi jej asistovali ešte Yanis a Viki (dnes naozaj tvorca hry). Chválim však všetkých, za prístup a bojovnosť v ťažkých remízových zápasoch.
Úspešná hala je za nami – jar pred nami. Tak sa nechajme prekvapiť.