U11 – miniturnaj LokoCup – 2.miesto

17.1.2016 Zúčastnili sme sa 2.miniturnaja LokoCup, ktorý organizuje FC Lokomotíva DNV – po 3 víťazstvách a 1 prehre sme obsadili pomyselné 2.miesto
Reprezentovali: P. Aksamit, V. Nagy, R. Veleg, S. Janči, A. Buzaši, Ynes a Yanis Kindji.
FCL DNV – FK Rača 2:3 (Rišo, Andy, Sebi)
ŠK Vrakuňa – FK Rača 0:3 (Yanis 2, Sebi)
FC Stadlau – FK Rača 8:0
FK Rača – FKP Dúbravka 4:0 (Yanis 3, Ynes)

Hrali sme aj na turnajovom fronte a absolvovali sme druhý miniturnaj LokoCup. Zostava bola tiež dosť oklieštená, ale chalani s Ynes to zvládli na výbornú. V prvom zápase sme otočili nepriaznivý stav 2:0 na 2:3. V druhom sme Vrakuni nedali šancu. Do očí bije akurát výsledok so Stadlau. Tu však došlo k informačnému šumu a chybe v koučingu. Vymenili sme brankárov, čo sa však malo udiať až v poslednom zápase. A tak sme ešte s chuťou rozobrali FKP a skončili pomyselne druhí.
Na to, že sme po Vianociach na začiatku prípravy a trápia nás aj choroby, tak to bolo veľmi dobré. Takže spokojnosť. Tréner