U11 – Memoriál M. Grendara – 1.miesto

13.2.2016 Memoriál M. Grendara 2016 v kategórii U11 – 1.miesto
Vážení športoví priatelia, v závere halovej sezóny sme potvrdili dobrú formu a na turnaji organizovanom FA Slov-matic Bratislava po dobrých výkonoch zaslúžene vyhrali. Reprezentovali: A. Osvald, P. Aksamit, A. Taufer, V. Vlčák, M. Knap, A. Buzaši, J. Danečko, R. Veleg, V. Nagy a E. Brodek.

1.zápas ŠKO Miloslavov – FK Rača 1:3, dobrý vstup do turnaja, pekná hra a pekné góly. Góly: Paťo, Erik a Rišo.

2.zápas FA Slov-matic BA – FK Rača 1:0, malá komplikácia v turnaji. FA mala jasnú taktiku ubrániť nás a hrali len na brejky. 12 minút sme hrali nádherný futbal, búšili do nich, vypustili snáď 15 striel na ich bránu a nič. A tak sme v poslednej minúte z jediného útoku súpera inkasovali.

3.zápas ŠK Záh. Bystrica – FK Rača 0:3, našu hru sme opäť pretavili aj do gólov. Góly: Viki V., Erik a Adam.

4.zápas FKO Kalinkovo – FK Rača 0:1, zápas o celkové poradie v skupine, ak sme chceli hrať finále, museli sme vyhrať. Súper z kategórie ťažších a pekne hrajúcich. Bol to boj. My sme sa našťastie presadili, keď Rišo krásne posunul loptu Adamovi a ten sa nemýlil. Snahu súpera sme výborne ubránili.

5.zápas (finále) FKP Dúbravka – FK Rača 0:1, so známym súperom sme začali dobre a hneď v úvode sa presadil výborne hrajúci Paťo. Potom sme mali hru pod kontrolou, ale často miesto prihrávky sme zbytočne hrali na seba a góly už nestrelili. V závere nás súper trochu zatlačil, ale obranná hra dnes fungovala perfektne. A tak po tesnom výsledku sme turnaj vyhrali.

Turnaj hodnotím ako veľmi dobrý, výkony boli veľmi dobré a keby sme občas nemysleli na seba, tak sme mohli ukázať ešte viac pekných kombinácií. Pohár si dnes odniesol Janko Danečko. Hoci gól nestrelil, príkladne bojoval a nepokazil žiadnu loptu. Dnes by sa však takých pohárov hodilo aj 10. Všetkých chválim a ďakujem im za výkony.
Ako spestrenie turnaja sa hral ešte turnaj vo futboxe. Aj tu sa nám darilo veľmi dobre. Skupinu sme vyhrali a vo finále sme nakoniec o gól prehrali s Dominom (10:11). Tu je našim preborníkom Paťo.

Tréner