U11 – 3. miniturnaj LokoCup – 1.miesto

7.2.2016 sme odohrali tretí a posledný zo série miniturnajov LokoCup – naša bilancia 3 víťazstvá a 1 remíza = pomyselné 1.miesto
Reprezentovali: P. Aksamit, V. Vlčák, R. Veleg, A. Hipp, A. Buzaši, A. Taufer, M. Mišík a T. Rojnik.
FKP zelení – FK Rača 0:5 (Rišo 2, Alex, Adam, Viki)
FKM Karlova Ves – FK Rača 2:4 (Viki, Andy, Alex, Rišo)
FCL DNV – FK Rača 3:3 (Alex, Andy, Paťo)
FKP červení – FK Rača 1:4 (Andy,Rišo, Alex, Adam)

Okrem posledného kola ZHL sme hrali aj na turnajovom fronte a absolvovali sme posledný zo série miniturnajov LokoCup. Prvé tri zápasy chytal Paťo a v poslednom si zachytala aj Timea. Naša hra nebola tentokrát príliš okúzlujúca. Pripravili sme si veľa príležitostí, strelili aj dosť gólov, ale mnoho sme nevyužili. Hlavne Alex ponúkal spoluhráčom veľa výborných lôpt. V obrane sme občas trochu chaosili a mali aj šťastie. Najviac sme si skomplikovali zápas s DNV, viedli sme 2:0 a aj 3:1, ale vlastnými chybami sme sa o víťazstvo pripravili. Každopádne 10 bodov stačilo a tak sme tento miniturnaj opäť vyhrali. Bilancia zimných miniturnajov je pekná. Z troch účastí máme 2 víťazstvá a raz druhé miesto.
Tréner