U 7 – 1.miesto bez inkasovaného gólu!

Dňa 1.2.2015 sme odohrali v ŠH Slovnaftu  náš druhý turnaj v tomto roku a opäť s fantastickými výkonmi! Aj keď zostava bola poskladaná, dá sa povedať na poslednú chvíľu z dôvodou chorôb a podobných záležitostí, chcem sa poďakovať hlavne rodičom, ktorí nemali problém prísť za 5 minút dvanásť a ukázali tak veľké srdiečko pre klub a týmovú spoluprácu. Hlavne veľká vďaka patrí Braňovi Toplanskému ktorí bol na turnaji mojim hlasom a hlavne veľkou oporou a pomocou za čo mu patrí ešte raz veľké ďakujem. Na turnaji sa vyhlasovalokonečné poradie a naši chlapci skončili na suverénnom prvom mieste s bilanciou 5 zápasov = 5 víťazstiev a bez inkasovaného gólu!

Súpiska: Matúš Kocián, Timo Toplanský, Adrián Androvič, Dominik Hulmann, Maťo Žitný, Daniel Luknár, Filip Havlíček.

Naše trénerské duo udeľuje pokynyRadosť po góle!!!!!!!!!!!!!!!Zaslúžená odmena.Sedem statočných z víťazného družstva!

Hodnotenie zápasov:

ŠK Vrakuňa B – FK Rača 0:1

Zápas sme mali pevne v rukách, súpera sme do ničoho nepúšťali, šancí sme mali habadej. Jednu takú šancu využil Maťo a jediným gólom zaistil naše tesné víťazstvo.

ŠK Vrakuňa A – FK Rača  0:1

Zápas ako cez kopirák, len s tým rozdielom, že o náš gól sa postaral teraz Aďo.

PFK Piešťany – FK Rača 0:2

V zápase sme sa nevedeli dlho presadiť, až nakoniec dvoma gólmi rozhodol Aďo. Svoj skvelý výkon mohol späčatiť hattrickom, no hold troška sa mu do cesty zamotal vlastný hráč Daniel a zmaril mu šancu na hattrick.

FK Rača – Žolík Malacky 4:0

Dá sa povedať, že tento zápas bol pre nás finálový. A chlapci ako v spravnom finále ukázali najlepší výkon na turnaji a súpera rozniesli na kopytách. O naše góly sa postarali Maťo a Timo po jednom a dvoj zásah mal na konte Daniel.

ŠK Senec – FK Rača 0:2

Aj keď sme vedeli, že víťazstvo máme v kapse tak sme nastupovali s tým, že ideme vyhrať. Chlapci mali prevahu celý zápas, no nevedeli sme sa presadiť dlho. Nakoniec ako v zápase s Piešťanmi nás zachránil Aďo dvoma presnými zásahmi.

Hodnotenie turnaja:

Chalani odohrali skvelý turnaj, s množstvom pekných akcií a prihrávok. V obrane sme boli stopercentný a súpery na našu bránu vystrelili mám pocit asi iba zo dvakrát, čo je fantastické. Som rád, že sa strelecky presadil Maťo a aj Daniel. Maťo skvelo čítal hru v predu a myslelo mu to futbalovo, nepúšťal sa do zbytočných súbojov, ale radšej loptu prihral. Adˇo bol oporou, či v obrane alebo v útoku. Domčo až na jeden zápas kde sa prejavila enormne vysoká teplota v hale, odohral dobré výkony. Daniel sa hladal troška, nevadí nabereme skúsenosti a pojde to. Matúš, až na prihrávky z rozohrávky do stredu ihriska na súpera to bolo super. Timko, kebyže neobieha loptu ale ide protinej tak nemám, čo vytknúť. A nakoniec Filip príjemne prekvapil, zabojoval o loptu, snažil sa prihrať, veľké plus. Na koniec cenu o najlepšieho hráča turnaja získaľ Adˇo ! Gratulujeme ešte raz! Pohár za prvé miesto poputoval Matúšovy, aj ked tento turnaj nemal toľko roboty, ale je to vyjadrenie za výkony v Hodoníne minulý týždeň. Snad som zhodnotiľ všetko, keby niečo nechávam priestor na diskusiu 🙂

• Rastislav Kocián – Matúškov otec

A nech sa páči každému fanúšikovi našich “račanských kengúr”

Vídeá z turnaja”

– FK Rača – PFK Piešťany – 2:0

– FK Rača – SFM Senec – 2:0

– FK Rača – ŠK Vrakuňa A – 1:0

– FK Rača – ŠK Vrakuňa B – 1:0

– FK Rača – Žolík Malacky – 4:0

RK.

• Trener U8

Gratulujem chalanom za pekne umiestnenie v turnaji.
    Prajem im nech sa dari nadalej a vedia potesit trenerov a hlavne rodicom,ktory prezivaju emocie od zapasu k zapasu.

• Adrian

Konečne sme prelomili smolu na turnajoch a odniesli sme si krásne prvé miesto. Naozaj zaslúžené! Súperi si ani neškrtli 😀 . Adrianko mal spolu s celou rodinou obrovskú radosť z jeho prvého pohára do vitríny 😀

• Rastislav Kocián- Matúškov otec

Ako vravím je to “”silný tím”, ktorý nesmieme stratiť a preto je potrebné utužovať vzťahy a chlapcov podporovať v tom, v čom sú dobrí….

• Ludmila

Wau, U7 gratulujem, vysledky maju vybornu tendenciu… 🙂

• Rastislav Kocián – Matúškov otec

Navrhujem, aby ďalší v poradí kto si odnesie najbližšiu cenu hlavne za herný prejav, aj keď je nevýrazný ( lebo nedal toľko gólov, ale mal veľa kontaktov s loptou a blokovaných striel ) bol MAREK SOBOLIČ – LEVÍ KRÁĽ, spoľahlivý stopér našich kengúr.

• Rastislav Kocián – Matúškov otec

Filipko ŠIMKO rýchlo sa uzdrav …….., ďalší v poradí….

• Adrian

Aj nás daj niekde do poradia 😀 ten týmoví pohár tiež nemáme 😀 a mieto by prenho už bolo 😀

• Rastislav Kocián- Matúškov otec

Milý Aďko, zostaň sám sebou, strieľaj veľa gólov, tak ako doposiaľ a verím, že tvoj tatino bude musieť čoskoro hľadať ďaľšie miesto pre získané trofeje. Osobne si myslím, že získať cenu za individualitu je viac a to si váž lebo je len tvoja, nevýhoda je len v tom, že sú zatiaľ menšie ako tie tímové poháre. Aj Matúškovi som to musel vysvetliť a sľúbil som mu, že ho o to viac budem provokovať,povzbudzovať a podporovať k dosiahnutiu skvelých individuálnych výkonov. Obávam sa, že pri tomto vašom silnom tíme zaspí v bránke, a ver mi on by najradšej behal za loptou a dával góly ako ty a Siniša, či Dominik – Indián.

• Rastislav Kocián- Matúškov otec

Ospravedlňujem sa , zabudol som na najväčšiu hviezdičku mužstva Timka T. vášho kapitána mužstva.

pekne si to napísal 😀

• Rastislav Kocián – Matúškov otec

Dnes večer mám chuť si písať sám sebe, deti konečne spia a manželka žehlí…

• Som veľmi rád , že chalani si dajú povedať a chcú sa zlepšovať od turnaja k turnaju.Tento víkend to len potvrdili. My rodičia sme základ k úspechu a vytvárania výbornej atmosféry doma aj na turnajoch. Samozrejme tréneri a komunikácia s nimi. Myslím si, že do toho dávame ako rodičia a tréneri maximum a to je super pre naše deti.. 🙂