Na turnaji v Malackách bez prehry!

V sobotu 8.2.2014 sa naša prípravka U 6 zúčastnila ďalšieho halového turnaja – tentoraz v Malackách (v športovej hale  ZŠ  Štúrova Juh – Malacky ul. , Štúrova 142). Vzhľadom k tomu, že 8.2.2014 bol termínom školenia na predĺženie trénerských licencií, ktorého som sa musel zúčastniť, chlapcov v turnaji viedol p. Toplanský. Veľmi pekne mu ďakujem za vedenie chlapcov v turnaji ako aj za nižšie uvedený komentár k turnaju.

Nominácia a informácie k turnaju.

Šancu ukázať svoje futbalové napredovanie tentoraz dostali títo hráči:

Matúš Kocián, Dominik Hulmann, Siniša Belay, Patrik Hrdlička , Jakub Križan, Timotej Toplanský, Leon Kocián, Filip Šimko, Jakub Bábsky.

Výsledky FK Rača:

FK Rača : Hodonín, 2:1 obidva góly dal Matúško Kocián
FK Rača : Malacky, 2:2 Matúš Kocián, Timko Toplanský
FK Rača : Líšeň, 2:2, Leon Kocián, Timko,
FK Rača : Inter, 0:0
FK Rača : Nová Dedinka, 1:0, Siniša

Hodnotenie p.Toplanského:

Turnaj sa začal podľa našich predstáv. Vyhrali sme vďaka krásnym dvom Matúšovým gólom, ktorí bol na neudržanie:) Dominik podporil obetavosť celého mužstva výborným výkonom v bráne. A tým sme víťazne vstúpili do hry.
Malacky nás trochu potrápili, mali výhodu domáceho prostredia:) ale chlapci sa nezlomili a do konca zápasu im boli vyrovnaným súperom. Matúškov a Timkov gól bol len potvrdením toho, že naši malí futbalisti vedia ako tím zabojovať.
Noví hráči, ktorí ešte nehrali výborne zapadli do kolektívu, čoho dôkazom bol aj prvý gól Leona v zápase s Líšňou, ktorý vďaka odrazenej lopte prestrelil brankára. V tomto zápase sme pre malé zranenie Dominika museli prestriedať brankára. Matúško sa aj na tomto poste ukázal ako malý profesionál a vychytal takmer všetky súperove šance. Timkov druhý gól bol so šťastím, kedy sa po strele lopta dokotúľala tesne za bránkovu čiaru.
Zápas s Interom bol o jednom góle, ktorý nám do tej brány nechcel padnúť. Mali sme na vrch, ale tá trocha šťastia nám chýbala k tomu, aby sme vyhrali.
Posledný zápas bol veľký boj, kde chlapci dokázali, že vedia bojovať. Perfektne bránili, Matúško výborne vychytal a vykopával loptu dopredu a preto mal súper minimum šancí na útok. Náš sťasný gól padol vďaka Timkovému autu, ktorý nahodil loptu do prehusteného priestoru pred bránou, kde striehol malý kanonier Siniša a krásne zakončil akciu:) A tým zaručil naše víťazstvo s Novou Dedinkou.
Turnaj dopadol veľmi dobre a veľkým pozitívom bolo, že chlapci neprehrali ani jeden zápas. Paťko, Filipko, Jakubkovia  sa do hry veľmi pekne zapájali a hrali s nasadením všetkých síl:) Občas sa síce stávali štatistami, ale po dohovoroch sa chytili.
Nakoniec turnaja bolo vyhlásenie výsledkov. Za najlepšieho hráča turnaja za náš tím bol vybratý Jakub Križan. Každý hráč dostal za odmenu krásnu medailu.

• admin

Gratulujem …. Prosím k foto, dávajte rozumné formáty potom sa to nedá spropagovať. Treba kvalitné foto takto to nemôžem dať na facebook

Máťuš

• admin