U 12 – zimná futsalová liga – 4.miesto

V nedeľu sme odohrali trošku nešťastný turnaj . čo sa týka konečného umiestnenia mužstva.

Skončili sme celkove na štvrtom mieste , aj keď si chlapci za celkové vystúpenie počas celého priebehu dlhodobej súťaže zaslúžili medailu.

Tentokrát nám čo sa týka výsledkov šťastie neprialo , aj keď hra bola veľmi slušná.

Tabuľka zápasov o 1. – 5. miesto.

Víťazi turnajov a umiestnenie 1.- 5. miesto.

Najlepší hráč 1. – 5. miesto a najlepší strelec ligy.

Výsledky:

FK Rača – Domino     1 : 3                   gól.   Niko

FK Rača –  Rovinka     2 : 3                  góly: Niko, Majo

FK Rača –  Kalinkovo  3 : 1                  góly: Rado , Majo , Števo

FK Rača – Pezinok     1 : 4                   gól:    Rado

Do zápasu s Dominom sme vstúpili veľmi aktívne a mali sme aj veľmi dobré šance , ale dve individuálne chyby v prvom polčase a jedna obrovská chyba rozhodcu v druhom nám neumožnili vyhrať tento zápas.

V druhom zápase sme boli celý čas aktívnejší mali sme veľa šancí , žial 4 sekundy před koncom sme dostali gól a prehrali sme vyhratý zápas.

Zápas s Kalinkovom sme tak trošku hrali v krči , ale nakoniec chalani vyhrali a získali prvé body .

V poslednom zápase nám nevyšlo nič a súperovi všetko takže sme prehrali .

Čo sa týka nášho vystúpenia v ZL 2013/2014 som veľmi spokojný s vystúpením našich chalanov.Nezabudnime , že to bol turnaj U13 ! Chcem od chalanov , aby hrali kombinačný futbal a nie nakopávané lopty na jedného hráča, ako to robili niektoré mužstvá na turnaji. Hráči sa snažili plniť naše pokyny a boli zápasy a nie málo , kde som bol na nich veľmi hrdý . Máme rok k dobru proti ostatným mužstvám , tak dúfam , že na budúci rok už získame medailu.

Cestu , ktorú sme si zvolili je náročná , ale verím ,že sa to už pomaly prejaví aj výsledkovo aj keď v tejto vekovej kategórii nie je Najdôležitejší VÝSLEDOK , ale hra .

Ešte raz ďakujem hráčom za príkladnú reprezentáciu klubu , rodičom za povzbudzovanie počas celej súťaže a vedeniu klubu , že nám umožnilo štartovať v zimnej lige v Pezinku.

Tréner.