U 12 6.kolo zimnej futsalovej ligy

Dnešný deň nám urobili chalani obrovskú radosť. Vyhrali sme tri zápasy a až vo štvrtom zápase sme prehrali a to len preto , lebo súper mal o  dve hlavy vyšších hráčov a všetky lopty nakopávali na nich .

Mužstvo dnes ukázalo charakter , snahu , bojovnosť , súdržnosť a fantastickú hru . Hrali rýchlo , kombinačne a veľa toho dnes súperom nedovolili.

Som rád , že do mužstva zapadol aj nový hráč Viktor Gselman , ktorý je zo Švedska. Právom môžeme byť hrdí na našich chlapcov .

Sumár výsledkov dnešného dňa:

FK Rača – Šenkvice            5 : 0

strelci gólov : 2x  Miňo,  2x Rado, 1x Majo

Slabší začiatok  zápasu , ale potom sme sa rozbehli a celý čas sme diktovali tempo.

FK Rača – Pusté Úľany       4 : 1

strelci gólov:  2x Rado, 1x Viktor , 1x Niko

Prvých šesť minút slabšie a potom veľká zábava , super hra a hlavne nasadenie .

FK Rača – Rovinka             6 : 2

strelci gólov:  2x Rado,  2x Miňo,   1x Majo,   1x Niko

Od začiatku sme vedeli , čo chceme a  aj sme to do bodky splnili.

FK Rača – Šamorín            0 : 3

Prehrali sme , ale vôbec sme neboli horším mužstvom skôr naopak , ale výšková prevaha tentoraz  rozhodla. My sme chceli hrať a aj sme hrali kombinačný futbal , súper hral nakopávané lopty na svojich vysokých hráčov. Ja si myslím , že cesta , ktorú sme si zvolili je správna a neskôr sa to ukáže.

Ešte raz  sa chcem  poďakovať chlapcom za perfektný výkon a rodičom za peknú atmosféru , ktorú nám vytvorili. Ak budeme takto pokračovať budem veľmi spokojný .

PS. Sme vo finálovej skupine a dúfam , že sa nám podarí priniesť aj medaile. V celkovom hodnotení po záverečnom turnaji sme skončili na krásnom 3 mieste.

Kompletné výsledky a vyžrebovanie finále.

Tabuľka.

• Zuzana Tallová

gratulujem chlapcom 🙂

• Rudo

Perfektná hra našich chlapcov priniesla ovocie v podobe postupu do finále. Za takýto perfektný výkon si to chlapci zaslúžia. V dobrom svetle sa ukázal aj náš nový hráč Viktor. Vďaka chalani za peknú nedeľu.

Rudo