U 12 – 5.kolo zimnej futsalovej ligy

Včera nám chalani urobili veľkú radosť . Získali 10 bodov z 12 možných a hlavne hrali pekný kombinačný futbal .

V prvom zápase sme natúpili proti Rovinke a vyhrali sme  2 : 0 . V prvom polčase to ešte nebolo podľa mojich predstáv , ale druhý polčas už hrali chalani pekný rýchli futbal a Niko dvoma gólmi potvrdil prevahu mužstva.

V druhpm zápase včerajšieho turnaja sme odohrali dobrý zápas proti Iskre Petržalka . Zápas bol tvrdý nie však zákerný chalani bojovali dali aj krásny gól po peknej kombinácii celej štorky na konci ktorej Rado strelil gól. Zápas nakoniec skončil nerozhodne 1 : 1 a to bolo jediné zaváhanie na turnaji.

V treťom zápase sme trošku podcenili súpera keď sme nakoniec vyhrali len 2 : 0 po góloch Maja a Rada. V prestávke som musel trošku zvýšiť hlas , aby sa chlapci zobudili , aale nakoniec zápas zvládli.

Nakoniec to najlepšie ! V poslednom zápase sme nastúpili proti nášmu večnému rivalovi na turnaji  FK Pusté Úľany  a po fantastickom výkone sme vyhrali 4 : 0 !  Bol to najlepší zápas nášho mužstva po celý zápas chalani udávali tempo hrali rýchlo , kombinačne a dali pekné góly § Súpera sme prakticky k ničomu nepustil . Veľmi sme boli hrdí na chalanov a rodičia to dávali patrične najavo hlasným skandovaním. Naše góly dali : 2x Rado , Majo a Niko.

Po včerajšom výkone sme sa prepracovali do prvej paťky , sme na štvrtom mieste s 28 bodmi . Do finale postupuje prvých pať mužstiev na záverečný turnaj , kde sa rozhodne o víťazovi turnaja.

Vzhľadom k tomu , že je to turnaj U 13 som veľmi spokojný s mužstvom , len dúfam ,že ajna  poslednom  turnaji podáme taký kvalitný výkon a potvrdíme postup.

Sumár výsledkov :

FK Rača – Rovinka                          2: 0     góly : 2x Niko

FK Rača –  Iskra Petržalka              1 : 1    gól : Rado

FK Rača – Nová Dedinka              2 : 0     góly: Rado , Majo

FK Rača –  Pusté Úľany                  4 : 0     góly: 2x Rado , Majo , Niko

• Krosino st.

Gratulujem!!! Skvele, potesili ste 🙂

• Rudo

Pekný výkon, chlapci nás potešili. Paráda. Takto sa bojuje za klub.’

Rudo