Turnaj Vacenovice

V sobotu 04.06.2016 sme sa zúčastnili na výborne zorganizovanom turnaji vo Vacenoviciach (ČR). Turnaj sa odohral na výborne upravenom ihrisku v krásnom slnečnom počasí. Hralo sa 1 x 15 minút s počtom hráčov 1+5 (čo bolo negatívom, stačili by 4 hráči v poli, ten piaty tam poväčšine len zavadzal).

V bráne sa vystriedali Alex, Ferko, Luky P. a Domčo, mali málo “práce” a tak upútali hlavne výbornou rozohrávkou. V zápasoch sme sa prezentovali ako už tradične výbornou technikou. avšak súperi mali pred bránou zaparkovaný “autobus”, cez ktorý sa väčšinou ťažko prechádzalo. Výsledkovo úspešnejšie družstvá mali vzadu zametača, ktorý všetku našu snahu likvidovali. Minimálne v poslednom zápase bol stopér o 2 roky starší, čo priznal aj usporiadateľ. My sme boli najfutbalovejšie družstvo na turnaji, ale aj súperi mali  vo svojich radoch šikovných futbalistov. Potešil fakt, že strelecky sa presadili všetci naši hráči, čo je určite veľkou vzácnosťou. Určite na budúci rok sa sem radi vrátime. Ďakujeme za pozvanie a pekný turnaj. Poďakovanie patrí aj rodičom a rodinným príslušníkom za férové povzbudzovanie, odvoz detí a servis okolo nich počas celého dňa. Osobitné poďakovanie patrí starým rodičom bracháčov, ktorý vedú moravskú vetvu nášho fanclubu a takisto aj Benjiho babičke.

20160604_154212

FK Rača reprezentovali: Alex Horváth (3 góly), Ferko Tolt (1), Dominik Bachan (5), Oskar Kaksa(1), Luky (5)a Jarko (2) Červinkovci, Matúš Almáši (3), Luky Paliatka(5), Benji Zajko(4).

20160604_154101

Zápasy FK Rača:

FK Rača – MIRAVA 3 : 2 (Benji, Ferko, Domčo)

FK Rača – FK Hodonín 3 : 0 (Benji, Jarko, Luky P.)

FK Rača – ČSFA Malacky 3 : 3 (Domčo, Benji, Luky Č.)

FK Rača – Sokol Čejč 5 : 1 (Luky Č. 3, Matúš, Oskar)

FK Rač – TJ Slavoj Rohatec 7 : 0 (Luky P. 2, Domčo, Alex, Matúš, Jarko, Luky Č.)

FK Rača – SK Vacenovice 0 : 1

FK Rača – FK Baník Dubňany 8 : 0 (Domčo 2, Luky P.2, Alex 2, Benji, Matúš)

FK Rač – FC Veselí nad Moravou 0 : 2

20160604_144823 20160604_153117