Turnaj U8 Hodonin

Od začiatku turnaja až dokonca hrali chalani bojovne a snažili sa kombinovať, útočiť, obetavo brániť a strielat.

Len niekedy akosi zabudli čo sme si povedali v šatni pred zápasmi. Napríklad, že auty sa zahrávajú nohou a nie rukou a náš prvý aut sme zahrali rukou, lopta bola tvrdá a ťažká a nato sme si tažko zvykali, lebo z diaľky nedokopli do brány aj keď sme si povedali že nestrielať od  “polovice ihriska“.    Každý zápas sa chlapci zlepšovali a plnili taktické pokyny ako sme si povedali v šatni až na malé  “skraty“  ale po dohovoroch to zjavne pochopili. Domáce mužstvo bolo jasne najlepsie a preto vyhrali turnaj a to bol jediný zápas v ktorom sme prehrali vysokým rozdielom, ale inak sme boli vo všetkých zápasoch viac ako vyrovnaným súperom. Ďakujem chlapcom za bojovnosť a disciplínu a všetkým rodičom za servis okolo nich ako aj Martinovi Kadlečíkovi st. za pomoc pri vedení zápasov. A velké poďakovanie patrí Sinišovi a Aďovi – ich rodicom, že prišli pomocť a prispeli tak   ku skvelej futbalovej atmosfere v hale aj mimo nej.

Verim, že to nebol len nedeľný výlet do Hodonína, ale výborná futbalová skúsenosť, na ktorej môžme v budúcnosti stavať 🙂

FK Rača – FC Valašské Meziříčí    0 : 0

FK Rača – FK Pohronie                  1 : 3     (Martin Kadlečík)

FK Rača – FK Hodonín I                0 : 6

FK Rača – MSK Břeclav                0 : 3

FK Rača – FK Hodonín II              3 : 0     (Adrián Androvič, Siniša Belay., Lucas Vajcík)

FK Rača – FK Brezová p.B.          2 : 1      (Siniša Belay, Lucas Vajcík)

• Ivan Belay

Zdravím,

dakovať nie je potrebné, radi sme prišli ved ide o repre Rače 🙂 Okrem toho sa takto môžu mladší chlapci niečo priučiť od svojich starších spoluhráčov resp. súperov. A v tomto konktrétnom prípade si Siniša s Adom mohli tiež vyskúšať halu pre nedelnajší turnaj U7.
    K turnaju, škoda tej Breclavi, ak by vyhrali na čo mali naši chlapci šance, tak skončia bronzoví. A aj proti Pohroniu držali 1:1 do 3 mins do konca, potom rozhodol ich hráč č. 12, inak najlepší hráč turnaja. Nechytali sme sa iba proti HOD A – viťazovi turnaja. Takže dakujeme za pozvania a ak treba prídeme aj na budúce :-).

• Rastislav Kocián – Matúškov otec

Niečo pre oko futbalového diváka,
    prikladám celé video z turnaja našich ratolestí.