„Turnaj pre radosť“s radosťou račianskych pusiniek U7.

Dňa 15.4.2018 sme sa zúčastnili výborného turnaja kategórie U7 v Réci za účasti 10 tímov. Skončili sme na druhom mieste. Poradili sme si aj s Bílimi andelmi 7:1 .

Deti hrali 9 zápasov a môžem povedať s výborným výsledkom . Celkovo sme hrali vyslovene útočný futbal  a v každom zápase sme boli ofenzívny. Prehrali sme len s Trebaticami , ktoré mali disponovaného strelca ktorý nám dal 4 góly a aj bol najlepším strelcom pred račanom Gregorom Záleským. Remizovali sme zo Žilinou s ktorou sme celý zápas viedli . Ostatných sedem  zápasov sme zvíťazili. Chlapcov musím pochváliť za vytrvalosť ,v podstate sme stále hrali okrem dvoch 15 minútových prestávok. Dostali sme krásny pohár a medaile. Reprezentovali: Palko Rešovský, Danko Rešovský, Danko Zajko, Massimo Soják, Adrián Antal, Denis Frlajs, Gregor Záleský, Maťo Kováčik, Leo Pach, Bony Macháček, Sebi Streška.

Ďakujeme rodičom za povzbudzovanie a odvoz.

Tréner Pavol Máťuš

15.4.2018 reca 2

FK Rača -FKP Dúbravka  9:1(Záleský 2, Macháček 2,Frlajs 2, Antal 2, P.Rešovský)
FK Rača- FKM Karlova Ves 4:2 (Záleský 2,Antal,Macháček)
FK Rača – SDM Domino  10:0 (Záleský 3, Frlajs 2, Pach, Rešovský P.,Rešovský D, Kováčik, Antal)
FK Rača – CFM JA Trebatice-Krakovany  3:4 (Záleský, Macháček,Pach)
FK Rača – MŠK Žilina 4:4 (Záleský,Frlajs,Pach,Macháček)
FC Spartak Trnava – FK Rača 1:7 (Záleský 2,Macháček 2,Antal,Pach,Rešovský P.
MŠK Senec – FK Rača 0:10 (Frlajs 4,Antal 3,Záleský,Macháček,Soják)
FK Rača – SFC Kalinkovo 9:3 (Rešovský P.3,Antal 3, Macháček,Pach,Streška)
FK Rača – FC Slovan Hlohovec 11:1(Záleský 3,Macháček 3, Frlajs 2, Antal,Pach,Zajko)
1.MIESTO CFM JA TREBATICE