Turnaj Pohasino Cup 2016

Dňa 29.8.2016 sme odohrali náš prvý turnaj v novej sezóne a zavŕšili tak predsezónnu prípravu na nadchádzajúcu sezónu. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev ktoré boli rozdelené do dvoch skupín po 5 a hrali každý s každým pričom prvý dvaja postúpili ďalej a ostatné mužstvá hrali o umiestnenie iba. Aj keď sme na turnaji obsadili až 7 miesto, dovolím si povedať, že to nieje objektívne umiestnenie na základe výkonov ktoré sme predvádzali. No žiaľ chýbalo nám to povestné “šťastíčko” k lepšiemu umiestneniu. Keby že mám zhodnotiť naše výkony, hrali sme rýchly a technický futbal. Podarili sa nám niektoré pekné akcie ktoré sme zakončili potom do prázdnej brány alebo podobne. Verím v úspešný prvý ligový zápas v sobotu doma na Rači!

Zostava:

David Dzuba, Marek Sobolič, Marek Majtán, Daniel Luknár, Filip Havlíček, Dominik Lauko, Enes Lejba, Martin Žitný, Rudolf Pajdlhauser, Rastislav Tanglmayer, Tomáš Taufer.

Výsledky:

Spartak Trnava – FK Rača 3:0

FK Hodonín – FK Rača 2:3 (Daniel 2, Rudy)

ŠK Vrakuňa – FK Rača 3:1 (Rudy)

VSE Komárom – FK Rača 3:2 (Daniel, Rasťo)

Zápas o 7. miesto s ŠTK Šamorín 0:3 pre FK Rača (Daniel 2, Rudy)