Turnaj v Novej Dubnici

V nedeľu  29.5.2016 sme odohrali turnaj v Novej Dubnici, stretli sme sa s novými týmami, ale so staro známymi. V zostave sme mali 4 hráčov z ročníka 2009 ktorý sa na turnaji vôbec nestratili a hrali so svojimi staršími spoluhráčmi vyrovnanú partiu. Futbalovo sme boli v každom jednom zápase lepší, vypracovali sme si veľmi veľa šanci no žiaľ nevedeli sme ich premieňať. Súperov sme prestrielali v pomere 1:10 v každom zápase no hold hrá sa na góly a preto sú výsledky také aké sú. verím, že do budúcna prelomíme túto smolu a dostaneme sa opäť na víťaznú vlnu. Rodičom patrí vďaka za odvoz a za starostlivosť mimo zápasov. Jediné čo by som vytkol je veľmi kritické a niekedy až prehnané komentovanie rozhodcu a súperových rodičov/fanúšikov. Nerobí to dobré meno klubu a deťom to neprospieva v osobnom a ani futbalovo raste.

Zostava:

Rastislav Tanglmayer, Matúš Kocian, Tobias Janči, David Dzuba, Lukáš a Jarko Červenkovci, Tomáš Taufer, Rudolf Pajdlhauser, Jonáš Minár, Matej Žitný, Daniel Luknár

Výsledky:

FK Rača – FK Príbovce 0:1

FK Rača – Nové Mesto n/V 3:2 (Rudy 2, Dany)

FK Rača – FOMAT Martin 0:2

AS Trenčín – FK Rača 2:1 (Rasťo)

MFK Senec – FK Rača 3:1 (Rudy)

O 9.miesto

MFK N. Dubnica – FK Rača 2:2, 1:0 po penaltách (Rudy, Luky alebo Jarko Červenkovci)