Turnaj Komárno 4.1.2014 – 5.miesto

Hrali: Adamec Filip, Hunčár Samuel, Imriška Adam, Petráš Boris, Šimko Juraj, Hronský Ondrej, Nagy David, Majtán Peter, Mesároš Christián, Gocký Alex, Muráni Marek, Fabšo Marek. 

5.miesto čo povedať prvý zápas jasné vedenie 2:0 2min. pred koncom asi moja chyba striedania a za 1min sme dostali 3 góly.Druhý sme hrali výborne takticky, tretí zápas výbuch podcenenie ešte sme im nahrali na dva góly asistencie Adam a Filip. nechápem ak obranca ide v tlaku naspäť k vlastnej bráne bránkár musí odstupovať  NIE ísť bližšie …obranca samozrejme nahráva slabú a brankár ide do súboja slabo to musí byť proste silový odkop dopredu..obaja si môžu podať ruky mali dve asistencie…zobudili sme sa za stavu 3:0, ale to už nám aj šťastena nepriala nedali sme góly aj z vyložených šancí a naopak z brejku sme zase spali  po odrazenej lopte

tretí zápas minútu pred koncom remíza a dve vyložené šance ale brankár súpera zazračné zákroky..lenže Ondrej musí aj brániť dnes to proste inak nejde defenzíva je základ futbalu..prečíslenie a gól…neplatia výhovorky bol som tam dlho- dopredu vládzem a dozadu nie….

posledný zápas 4 chlapcov boleli kolená a zahrali si všetci…

Sumár : čo môžeme získať v telocvični, zlepšiť sa v osobných súbojoch, všetci musia brániť ak chceme niečo vyhrať, zdravú agresivitu, nereagovať na každý minimálny faul, ale všetko dohrávať, stratiť alibizmus a zobrať niečo na seba, brankár čítať hru a zvýšiť agresivitu a rozohrávku…Brankár a to bolo po celý turnaj musí byť rozhodný a v pri malej domov aj zlej to proste musí napáliť silovo aj s útočníkom musí odletieť lopta) .. Filip zlé postavenie pri pomocnej rozohrávke , nie je tam priestorový pohyb správny (odstúpenie, pristúpenie).

Mladší chlapci mali snahu : výborne Christián, Marek ma prekvapil, Alex snaha bola ale viac pohybu, Boris má zdravé sebavedomie len technika pridať, Imre hrá bez rúk potom v osobných súbojoch všetko prehráva( to súvisí aj s tými nahrávkami), Ondrej bez bránenia sa to nedá keď chcem niečo hrať vyššie, Matej dobré -má problémy s kolenami aj s pohybom, David spolahlivo ale tiež kolená, Marek učí sa v poli, Samko slušne len viac pohybu a do súbojov, brankársky dobré, Peter osobne myslím veľmi dobre konečne bez alibizmu,

Rača – Zlaté Moravce 2:3 Hronský 2

Šala – Rača 0:1 Hronský

Štúrovo – Rača 4:2 Muráni , Šimko

Rača – Galanta 1:2 Šimko

Komárno – Rača 5:2 Petráš 2