Turnaj Hamuliakovo 1. miesto !!!

Víťazná zostava: Batka-Sadloň-Šmalík -Stančík-Rašlík

Bea-Štepianský-Pilačík -Kinder
                                     Fufaľ-Žitný-Krajniak-Gvozdiak
FK Rača -FC Petržalka        2:1    góly Krajniak,Žitný
FK Rača-FC Karlová Ves      2:2           Krajniak ,Pilačík
FK Rača-FC Šamorín            3:1          Žitný ,Krajniak 2
FK Rača-FC Vrakuňa           3:1           Rašlík 2,Krajniak
Prvý zápas sme nastúpili proti FC Petržalka. Súper mal výhodu, hral s nami druhý zápas, bol rozbehaný. To sa aj ukázalo,strelil vedúci gól. My sme sa nevzdávali, začali sme hrať. Napádali sme súpera na jeho polovici, nenechávali sme mu veľa priestoru na rýchle útoky.
To sa nám vyplatilo strelili sme prvý gól, ktorý dal Miňo. Po zlej rozohrávke súperového  brankára sa lopta dostala k Riškovi, ktorý prestrelil brankára a vsietil druhý gól. Mali sme ešte veľa šancí, ale nepodarilo sa nám dať daľší gól.
Druhý zápas sme nastúpili proti Karlovej Vsi. Museli sme inkasovať prvý,aby sme začali hrať. Prvý gól strelil Miňo po dobrej kombinácii hráčov. Po pár minutách sme skórovali znovu peknou strelou Mária. Súper ale stačil vyrovnať na konečných 2:2.
Chalani dostali chuť na prvé miesto.V dvoch zápasoch (po sebe) si začali viac rozumieť, prihrávať, kombinovať. Odzrkadlilo sa to na výsledkoch. Obidva zápasy sme vyhrali v pomere 3:1 pre FK Raču.
Veľmi ma prekvapili chalani a Bea svojimi výkonmi. Chcem im za dobrú odvedenú prácu veľmi poďakovať. Veľká vďaka všetkým strelcom, ale aj Branko v bráne a ostatní hráči odviedli spoľahlivý výkon.  Po skončení posledného zápasu (musím priznať) sa mi tlačili slzy do očí.
Ďakujem chalani a Bea.

P.S.Keď už organizátori nedávali ocenenia, mohli aspoň urobiť vyhlásenie víťazov.
  • admin

Pekný úspech, po viacerých nezdaroch dosiahli povzbudzujúce víťazstvo.Gratulujem!!! Dúfam, že tento úspech družstvo nakopne a bude šlapať aj v zimnej lige! Oceňujem aj trénerov prínos. M.A.

• Ďakujem všetkým chlapcom , Bei a trénerovi za to ,že sme mohli ísť domov všetci Hrdí rodičia , za predvedenú hru, bojovnosť a v neposlednom rade za výsledok .
    Konečne sme” krikom ” našich iba povzbudzovali a hnali dopredu za gólmi a nemali sme im naozaj čo vytknúť .
    – čo sa nedá povedať o usporiadateľoch za ukončenie turnaja škoda ,bolo to pre chalanov trochu sklamanie
    Peter Sadloň

• Rastislav Krajniak

Výborný výkon !
    Tu sú fotografie z turnaja.
    Najlepšie fotografie som nestihol, pretože som mal ruky nad hlavou a tlieskal chlapcom a Bei .
    Myslím, že systém napádania súpera pri rozohrávke ešte na jeho polovičke a rýchle návraty útočníkov
    do obrany je recept na ďalšie úspechy !
    Gratulujem !