1.miesto – Turnaj Hamuliakovo 12.11.2011

Úvodný turnaj Samaria Cup-u v Hamuliakove sme so šťastím vyhrali 🙂 Výkony chlapcov boli ako na hojdačke, aj dobré a aj nedobré.
1. zápas FK Rača – FC ŠTK 1914 šamorín 5:0, dobrý úvod, hrali sme, čo nám súper dovolil. Góly 2x Erik, 2x Mário a Maťo B.
2. zápas FK Vrakuňa “A” – FK Rača 6:0, zľaknutý a bojazlivý výkon (hrali sme proti starším chlapcom), bez štipky bojovnosti a umu v útoku, bez dôrazu v obrane a nepodržal nás ani brankár.
3. zápas FK Vrakuňa “B” – FK Rača 1:2, zlepšený výkon a aj trochu šťastia v závere. Góly Mário a Erik
4. zápas FK Rača – FK Svätý Jur 3:1, konečne dobrý výkon a dobrý zápas. Prvý gól si strelil súper. Po góle pridali Mario s Erikom. Ten posledný bol najkrajší. Vladko vybojoval loptu, o stenu ju priťukol Máriovi, ten zasekol a prihral Erikovi pred bránu a Erik nezaváhal. Chlapcov chválim, aj keď mi robili “nervy”. Vyzdvihnúť chcem výkony dvoch najmladších. Lea za bojovnosť a behavosť, nevzdával žiadny súboj (všimli si ho a pochválili aj Jurania) a Vladka za výborný výkon v každom zápase, hral naozaj s prehľadom, pomáhal v obrane a jeho prihrávky mali nápad a aj presnosť.
Poradie: 1. FK Rača 9b, 2. FK Vrakuňa “A” 8b, 3. FK Svätý Jur 7b, 4. FK Vrakuňa “B” 4b, 5. FC ŠTK 1914 Šamorín.

Propozicie Samaria CUP Hamuliakovo 12. 11. 2011.

• Tréneri

Nominácia: J. Kováčik, B. Súkenník, G. Pilinský, M. Borza, V. Bochnička, E. Bárdoš, J. Štibrány, M. Sauer, L. Sauer
    Zraz: 7:30 pred halou v Hamuliakove

• Tréneri