Turnaj Ivánky pri Dunaji – 5.miesto

U15 -7.januára v Dome športu sa zúčastnili turnaja, ktorý organizoval klub Ivánka pri Dunaji. Účastníci SFM Senec,SK Pozořice,Slovan Duslo Šala,BCT Bratislava,Slovan Galanta, PSČ Pezinok,Ivánka. Kedže sme vôbec nedostali rozlosovanie a hneď ráno sme hľadali dresy, na turnaj sme prišli úplne na poslednú chvíľu potom sme zháňali kľúče od šatne a okamžite sme išli hrať. Prvý zápas sme prehrali po slabom nepohyblivom výkone 2:1 s Ivánkou potom sme sedem zápasov čakali a prehrali sme zase po slabom výkone 3:1 s BCT. Potom sa chlapci rozbehli a nadelili sme Pozoriciam 7:0 potom SFM Senec 6:1 a nakoniec PSC Pezinok 3:1 takže sme skončili na peknom 5.mieste. Ale poviem pravdu ak by sme fakt pristúpili od začiatku k zápasom zodpovedne tak určite by sme mohli byť vo finále. Ale taký je futbal aspoň chlapci vidia a mali by ma aj počúvať čo hovorím o taktike potom to aj tak vyzerá. Myslím aj sme tam hrali prvý krát na tomto povrchu a na našom turnaji 15.1. tam isto to bude určite lepšie.

Hrali: Peter Kinder, Filip Fronc, Branko Turanovič, Šimon Švrček, Riško Nagy, Peter Bomba, Roman Šútovský, Hulák Kristián, Matej Pokorný, Marko David, René Vaš