Výsledky Turnajov 12.1.2013 Komárno + turnaj Ivánka Dom športu

Zúčastníme sa dvoch turnajov . Prosím prečo hráme dva turnaje? Môj názor chcem aby si všetci chlapci dobre zahrali a s kvalitnými súpermi. Nominácie určujem ja …zatiaľ!!! Mne nejde o to vyhrať turnaje , ale čo najviac na nich získať pre chalanov, neviem či ma chápete.  Ak to nie je správny názor treba napísať , alebo povedať a budeme chodiť len na jeden turnaj. Je príprava zimná a tá je v podstate najdôležitejšia pre celý rok , v lete nie je taká možnosť toľko trénovať a je krátka prestávka. Máme slušné podmienky chlapci majú telocvičňu, umelku, máme kde behať, vybavím umelku pozemkárov (podmienka primeraná obuv nie kopačky). V tomto veku viacero mužstiev do telocvični už nechodí ja mám názor že aspoň raz do týždňa ju potrebujeme. Behať vonku na zdravom vzduchu je ideálne. Počúval som v rádii rozprávať lekárku-imunologičku. Hovorila aby deti veľa chodili behať von , vynikajúce pre zdravie a imunitu. Treba skvalitniť dochádzku na tréningy PROSÍM!!!

Iné je len radiť a rozprávať a iné je všetko riešiť, riadiť a byť zodpovedný!!!

Poradie a čas zápasov skupiny A :

8.40 hod. A1-A4 FK SLOVAN Ivanka pri Dunaji FK Rača 3:2 – porazil nás Rúžička ale zaslúžená bola remíza (Huml, Botló)

11.00 hod. A2-A4 OFK Dunajská Lužná FK Rača 0:3 Boli sme lepší, aktívnejší (Botló, Majrtán, Grill)

12.20 hod. A3-A4 SK Pozořice CZ FK Rača 1:5 ešte 6min pred koncom sme prehrávali potom sme konečne začali premienať šance (Botló 3, Majtán 2)

Semifinále: Galanta – FK Rača 3:3 výborný zápas, prehrali sme ho až po 11kovom rozstrele (Botló, Huml, Joniak) 11-ky nepremenil Botló a Joniak dal Šimko.

o 3.miesto: Karlova Ves – FK Rača 3:2 porazili sme sa sami aj keď súper hral veľmi dobre , ale boli mladší a také góly aké dostávame , dokonca tam bol vlastenec (Huml, Grill)

VYLOSOVANIE TURNAJA- obsadili sme posledné miesto, ale dva zápasy boli vyrovnané , Ostrihom bol vynikajúci a proti Komárnu sme sa odovzdali. Ďakujem Petovi Jurkovičovi a Vladovi Matovičovi za vedenie mužstva.

1.         9.25    Močenok  –  Rača 1:3 (Matovič)
  2.      10.40    Rača  –  Esztergom 1:8 (Matovič)
  3.     11.30    Rača – Štúrovo 1:2 (Matovič)
  4.     12.20    Komárno  –  Rača 6:0