Tréningy U11, informácie !!!! Hráči aj rodičia !

Zdravím rodičov a hráčov U11,

tréningový plán na mesiac február a marec sa nám bude pomaličky meniť. V stredu 19.2.2014 sa bude konať posledný tréning Rugby, nakoľko nemám pocit, že by tieto tréningy plnili svoj účel a zámer. Tréningy budú do 15.marca vyzerať nasledovne:

Pondelok – hubeného 17:00 (herné cvičenia, hčj)

Utorok – 16:00 (obratnosť, výbušnosť, práca s loptou) vybavujem miesto!! – potrebujeme trénovať vonku – UPRESNÍM

Štvrtok – Hala 18:00 (hra, technika)

Sobota, Nedela- prípravné zápasy UPRESNÍM pred každým zápasom

Dôležitý oznam:

Disciplína nie je len záležitosť na tréningovom procese. Následne po ňom prosím a žiadam hráčov, rodičov, aby sa nezdržovali v priestoroch hracej plochy, nakoľko nemôžem ostávať s každým hráčom dokým príde po neho rodič, čiže po tréningu dole z plochy, pobaliť veci a čakať na rodiča – kopanie si a podobné záležitosti vybavovať mimo tréningového areálu!!!

ďalej,

oznamy o časoch tréningov a zápasov budú prístupné na stránke s tým, že oznamované to bude pravidelne aj po tréningu čo je dôležitejšie, hráči majú povinnosť doma oznamovať čas aj miesto tréningu rodičovi! akákoľvek zmena bude zasielaná do SMS s tým, že každá malá zmena programu nebude uverejňovaná na stránke.

Informácie ohľadom vylosovania turnaja nemusia byť zverejňované na stránke, nakoľko je to informácia podstatná pre trénera z dôvodu časovej organizácie priamo na turnaji a nebýva vždy zverejnená v dostatočnom predstihu, pre rodičov budú zverejnené pred turnajmi tieto informácie:

Čas zrazu, približný koniec turnaja, občerstvenie aké bude k dispozícii na turnaji, prípadne nominácia. Samotný harmonogram pre rodičov bude k dispozícii na turnaji.

LEN PRE RODIČOV!

Prosím, každého rodiča aby s pocitom akejkoľvek nekrivdy, neinformovanosti zavolal, prípadne komunikoval po tréningu, vyhneme sa tak mnohým nepríjemnostiam, ktoré všeobecne nastávajú. Chcem aby sme komunikovali, aby všetko bolo ako má byť, tiež som len človek ak niečo nestihnem alebo neurobím podľa vašich predstáv (mám prácu a tiež osobný život, čo znamená, že sa môže na niečo menej zamerať prípadne si niečo nevšimnúť, čo ste si naopak všimli vy)  určite v prípade objektívneho a konštruktívneho poznatku bude zvážený, prípadne prijatý. Chlapcom sa darí a bude dariť, len prosím, neriešme veci medzi nebom a zemou (ktorých je viac kvôli slabšej komunikácii) a sústreďme sa hlavne na futbal!! Chlapci sú talentovaní a mám ich moc rád, potrebujem však od vás rodičov aby ste mi hlásili akýkoľvek zdravotný či psychický problém v spojitosti s dianím sa na tréningu a zápase, je to veľmi podstatné.

DRŽME SPOLU, bol by som skutočne rád aby sme boli silný kolektív JA a ERIK + Hráči + Rodičia, vyhneme sa tak mnohým nepríjemostiam.

S pozdravom,

Bc. R. Kmeťo,

Tréner U11.

• Silvia Nackinová

Súhlasím s tebou a vďaka za “slová”. Myslím, že všetkým nám ide o jedno a to isté … o dobré výsledky a hlavne o dobrý pocit zo športu.
    Takže spojenie “DRŽME SPOLU” už výstižnejšie ani nemohlo byť … 🙂

Pekný deň prajem.

• yubo

podpisujem

• Martina Pachova

Vdaka za info aj povzbudive slova

• vlasto danicek

Caute všetci, aj keď som nebol posledné 2-3 týždne,plne súhlasím s trenerom. Tesim sa na ďalšie dni a nech sme všetci zdraví!