Treningy a zapasy U11

Ahojte rodicia a haci U11,

dnes som rezervoval travnik na Mladej garde. Kde sa budu konat treningy a zapasy v nasledovnych terminoch (uvedene pod clankom). S tym ze budeme pozyvat superov (soboty) aby sme ziskali zapasovu prax. Okrem toho prosim, kazdeho z rodicov aby volali priamo mne ak sa nieco stane- uraz, zranenie a neodkazovali informacie po spoluhracoch pripadne rodicoch, potrebujem byt plne informovany. O uhrade travnika vas budem informovat, je dost mozne ze si to budeme hradit sami.

25.2, 4.3, 11.3, 18.3, 25.3 – vzdy od 15:00-16:30
8.3, 15.3, 22.3, 29.3 sobota rano od 8:30 – 10:00

S pozdravom,

trener.

• Silvia Nackinová

Ahoj Robo.

Zváž pls. zmenu tréningov, pretože časy, ktoré vybavuješ sú príliš skoro. Na 15tu hodinu v týždni sa väčšina rodičov – zamestnaných, nemá šancu dostať, keďže je to skôr a aj ďalej ako doposiaľ deti trénovali.
    Rovnako o platbách naviac mimo členského, ktoré pokrýva aj bežné tréningy chlapcov, by možno bolo vhodné pohovoriť s rodičmi vopred.

Vďaka za info zatiaľ.

• Andrea Bagancová

Ahojte,
    skôr ako som čítala komentár ktorý napísala Silvia, som chcela vyjadriť presne to čo napísala ona. Takže poprosiť o zváženie a zmenu času tréningov v týždni, pretože ja rovnako nemám šancu (ak nebude môcť Bohuš) dopraviť Martina na 15,00 hod. na tréning na Mladú Gardu nakoľko pracujem. A rovnako nesúhlasím s platbou navyše (ak bude nutná a vopred nekonzultovaná) za plochu na trénovanie mimo členského ktoré už platíme. A mám otázku. Prečo FK Rača neumožňuje trénovať na FK Rača? Prečo sa zháňa plocha na tréning mimo klubu podstatne ďalej a za poplatok navyše?
    Ďakujem 🙂