Sympatické výkony s množstvom nováčikov !

V nedeľu 13.11.2016 sme sa zúčastnili halového turnaja v hale lekárskej fakulty v Mlynskej doline. Turnaj usporiadal klub SDM Domino, hralo sa s počtom hráčov 1+4. V našej nominácii dostali prednosť menej skúsení hráči a tak pred turnajom sme všetci boli zvedaví, ako turnaj zvládneme. A zvládli sme ho na výbornú! Počas všetkých zápasov sme mali prevahu, súperov sme zvierali pred ich bránou, len pred ňou sme až na posledný zápas nevedeli presnejšie, alebo razantnejšie zakončiť. Pochvalu si zaslúži celé družstvo, len pripomínam, že svoj 1. turnaj po dvoch mesiacoch tréningu odohrali Dominika, Luky B., Dávid L. , Matúš B. a prišiel nás povzbudiť aj Rastík, ktorý nemohol hrať pre zápal v zube. Ďakujeme organizátorom za pozvanie a súperom za korektnú hru. A takisto našim fanúšikom !

FK Rača reprezentovali: Ferko Tolt, Adam Šeliga, Samuel Šimor, Pavol Humeník , Lukáš Bakič, Lukáš Paliatka, Sylvo Štrokendl, Oskar Kaksa, Matúš Bednárik, Dominika Mišúthová  a Dávid Lang.

13.11.2016 Domino

Výsledky FK Rača :

FK Rača – SDM Domino I.     2 : 2  (Matúš, Sylvo)

Dvakrát sme vyhrávali, 1.gól dal súper výkopom od brankára a 2. gól sme tiež dostali do prázdnej brány a Ferkovom výlete (inak celý deň bol skvelý a svojim “vysokým” postavením vytváral po celý turnaj pre nás prevahu).

FK Rača – Kalinkovo 0 : 0

Súper mal zopár šikovných hráčov, väčšinu času bránili, nevedeli sme dotlačil guľaté čudo do brány niekedy ani z metra…

FK Rača – SDM Domino II.    6 : 1 (Dávid 3, Luky P., Matúš, Samo)

Strelecký koncert sa rozbehol naplno. Zaslúžene vysoké víťazstvo väčšinou po individuálnych akciách.