FK Rača – ŠTK Šamorín ml.dor. 0:3 Ekonom – FK Rača 2:12 ,Pezinok ml.dorast – FK Rača 3:0(1:0) 12,30 , ZHL Domino-FK Rača 1:3

Odohrali sme desiati , jedného chlapca nám Pezinok požičal tretie kolo zimnej ligy mladšieho dorastu. Dohrali sme nakoniec desiati Maťa bolelo koleno. Prvý polčas bol vcelku vyrovnaný, Pezinok sa nevedel dostať do šance až dve minúty pred koncom skorovali hlavou z rohu.Mi sme mali šancu na začiatku a chýbali centimetre. Po prestávke sme boli viac pod tlakom vdaka vekovému rozdielu ale obrana pod tlakom hrala veľmi dobre aj v novom rozostavení. Vedeli sme podržať loptu a zakombinovať. Škoda že nás bolo málo a ešte aj Maťo nemohol. Chlapcov musím pochváliť všetkých -lepšia hra pod tlakom a poctivé behanie a dodržiavanie rozostavenia. Aj ďaľšie dva zápasy tam odohráme 1.3 a 15.3. a dúfam že už budeme v plnej sile a pripravíme rozostavenie a systém  na súťaž.

ZHL sme skončili na 9.mieste po víťazstve proti SDM Domino “A” 3:1. Na zápase som nebol bol som v práci.

• Juraj

Zdravim Pali, v sobotu maju pripravny zapas aj Vajnory a kedze ich je aktualne malo, tak trener poprosil, aby sme isli hrat s nimi. Hraju aj v nedelu o 10:00 na ihrisku na Garde…

Vdaka.

Juraj